Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-05

Londone mokęsis M. Levickis: „Labiausiai bijau vieną dieną visko netekti”

  
Londone mokęsis M. Levickis: „Labiausiai bijau vieną dieną visko netekti” M. Levickis atskleidė, ko bijo labiausiai.

Pilnos salės gerbėjų, prabangus butas Vilniaus senamiestyje ir automobilių kolekcija. Akordeonisto Martyno Levickio gyvenimas iš tiesų atrodo klotas rožėmis. Nepaisant to, garsus vyras prisipažino: „Labiausiai bijau vieną dieną visko netekti”.

Atvirame pokalbyje su Indre Stonkuviene muzikantas prabils apie skaudžius išgyvenimus, kurie jį užgrūdino kaip asmenybę. M. Levickis sako turtų ir šlovės pasiekęs ne lemtingo atsitiktinumo dėka, o sunkiu darbu.
Iš Tauragės kilusio ir vaikystę Šiauliuose praleidusio muzikanto gyvenimas dabar atrodo lyg netikėtai laimėjus loteriją. „Nepasikeitė tik tai, kad vis dar groju”, – juokėsi garsus muzikantas.
 
Tiesa, išgarsėjus gyvenimas toli gražu netapo lengvesnis. Akordeonistas tikins, kad tuo metu, kai jį žmonės tik ėmė atpažinti gatvėje, apėmė labai keistas jausmas. Pasak M. Levickio, buvo iš karto aišku, kad norint nelikti vienadiene žvaigžde būtina žengti į priekį.
 
 
Pasak muzikanto, jo darbas itin sunku ir reikalauja ne tik fizinės, bet ir emocinės ištvermės. Negana to, ne visi koncertai jo karjeroje pavyksta sklandžiai. „Vienas įsimintiniausių buvo koncertinis turas Amerikoje su žymiu smuikininku. Tai tikriausiai didžiausias kuriozas mano karjeroje, mat ant scenos antroje koncerto dalyje aš neišėjau, nes užmigau ant medinės kėdės”, – juokėsi M. Levickis.
 
 
 
  

Žymos: Martynas Levickis, Indrė Stonkuvienė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Viengungis visus darbus nudirba pats. Vedusį priverčia žmona.