Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-07-11

M. Carey scenoje patyrė fiasko (video)

  
M. Carey scenoje patyrė fiasko (video)
© Pexels
Mariah Carey

Las Vegase į atlikėjos Mariah Carey (48) pasirodymą susirinkę žmonės dar kartą įsitikino, kad dainininkė ne visada atlieka savo kūrinius gyvai. Vienas gerbėjas užfiksavo akimirką, įrodančią, kad atlikėja naudoja fonogramą.

Ne vieną „Grammy“ apdovanojimą pelniusi M. Carey šviesų mieste Las Vegase pristatė debiutinį šou. Tiesa, šis pasirodymas moteriai klostėsi ne itin puikiai, rašė portalas Newshub.co.nz. Pasirodymo metu atsisėdusi ant scenoje buvusių dėžių su ratukais, Mariah netikėtai nuo jų nukrito. Atlikėjai į pagalbą atskubėjo šokėjas ir jos mylimasis Bryanas Tanaka. Ištiesus pagalbos ranką žinoma atlikėja pamiršo, kad prie lūpų privalo laikyti mikrofoną, nes kitaip paaiškės, kad ji žiopčioja pagal fonogramą.
Taip ir nutiko. Trumpam patraukusi nuo lūpų mikrofoną, atlikėja neva ir toliau garsiai dainavo. Tuo metu visi suprato, jog M. Carey savo kūrinį atlieka tikrai ne gyvai.
 
Šią atlikėjos klaidą galite išvysti vaizdo įraše (žiūrėti nuo 2:15):
 
 
Nepaisant visko, atlikėja tęsė savo koncertą.
 
Tiesa, tai ne pirmas atvejis, kai M. Carey scenoje patiria fiasko. Pasitinkant 2016-uosius Mariah pasirodymo metu kilo tam tikrų techninių nesklandumų. Jei atlikėja būtų dainavusi gyvai, ji būtų galėjusi tęsti pasirodymą, tačiau iš anksto įrašyta daina atskleidė tikrąją scenos primadona vadinamos moters aukštų natų atlikimo paslaptį. 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
  

Žymos: Mariah Carey

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šeimyninis ginčas. Vyras galų gale nusileidžia:
– Gerai, tegul viskas būna kaip tu nori.
– Vėlu! Aš jau persigalvojau!
*****