Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Pagesix.com   |   2016-03-03

Madonna ir vėl šokiravo gerbėjus

  
Madonna ir vėl šokiravo gerbėjus Madonna išliejo kartėlį ant asmeninės trenerės.

Filipinuose koncertavusi popkaralienė Madonna savo gerbėjus ir vėl išmušė iš vėžių, o kai kuriuos net įpykdė. Per koncertą Maniloje dainininkė nusprendė pasidalyti trumpa istorija apie savo filipinietę trenerę.

„Kartą turėjau trenerę, kuri buvo kilusi iš Filipinų – labai gražią mergaitę. Ji buvo kvapą gniaužianti ir labai talentinga trenerė, tačiau ji mylėjosi su mano vaikinu, todėl turėjau ją atleisti“, – miniai gerbėjų atviravo 57-erių dainininkė ir dar pridėjo, jog tai nebuvo graži draugystės pabaiga.
Pagesix.com netruko išsiaiškinti, kad stebint 20 tūkst. gerbėjų Madonna kartėlį liejo ant asmeninės trenerės Nicolės Winhoffer, kuri su dainininke darbą baigė 2014-aisiais.
 
Spėjama, kad vaikinas, su kuriuo permiegojo dainininkės trenerė, buvo šokėjas Timoras Steffensas. Su bene trisdešimt metų jaunesniu vyru Madonna taip pat netikėtai nutraukė santykius 2014-aisiais bendrų atostogų metu.
 
 
  

Žymos: Madonna, Filipinai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Specialistas, atsakingas už atominės elektrinės saugumą, pasakė „šakės“ dėl kišenėje iš parkerio išsiliejusio rašalo. Tačiau 15 jo kolegų visgi pražilo.