Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-04-02

Madonnai – milijardierės statusas

  
Madonnai – milijardierės statusas adonna tapo pirmąja moterimi milijardiere muzikos pasaulyje.

Nuo šiol Madonna gali pasigirti ne tik sėkmingais muzikiniais įrašais, bet ir milijardierės statusu. Neseniai ji tapo pirmąja moterimi muzikos pasaulyje, kuriai pavyko sukaupti tokius milžiniškus turtus, pranešė „The Sun“.

Įspūdingą turtų ribą moteriai padėjo pasiekti ne tik pasaulinės gastrolės „MDNA“, tačiau ir įvairūs kontraktai bei reklaminės kampanijos. Taip pat nemažas pajamas atlikėjai neša ir vardiniai kvepalai bei drabužių kolekcijos.
Suskaičiuota, kad šiuo metu atlikėjos turtas siekia daugiau nei milijardą JAV dolerių. Turimas milijardas Madonnai leido atsidurti elitinių turtuolių klube, kuriame puikuojasi tokie žinomi vardai kaip režisierius Stevenas Spielbergas, JAV televizijos laidų vedėjai ir šou pasaulio atstovai.
 
Madonnos surengtas „MDNA“ pasaulinis turas 2012 metais sutraukė net apie 2 milijonus lankytojų ir atlikėjai garantavo pelningiausios 2012 metų atlikėjos titulą.
 
 
  

Žymos: Muzika, Madonna, įžymybės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujasis rusas atvažiuoja į Paryžių, apsistoja penkių žvaigždučių viešbutyje. Skaito viešbučio lankstinuką:
- Taip... Valgis... Kur čia valgiaraštis? A, štai... Pusryčiai nuo 7 iki 11, pietūs nuo 12 iki 16, vakarianė nuo 17 iki 23. Ožiai! O tai kada „Luvrą“ apžiūrėti?