Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Sigita Limontaitė   |   dailymail.co.uk   |   2012-05-02

Mariah Carey ketvirtą kartą prisiekė meilę

  
Mariah Carey ketvirtą kartą prisiekė meilę
© wikipedia.co.uk
Mariah Carey su vyru kasmet atnaujina vestuvių priesaiką

Kiek kartų gyvenime vienai porai reikia ištarti „taip“? Mariah Carey su vyru Nicku Cannonu jau tris kartus atnaujino savo vedybinė priesaiką, tačiau atrodo, kad įsimylėjėliai vis neranda tinkamiausio būdo ištarti „taip“, todėl jie prisiekė vienas kitam ir ketvirtąjį kartą, – pranešė dailymail.co.uk.

 Šį kartą pora priesaikai atnaujinti pasirinko Eifelio bokšto viršūnę. Dainininkė su vyru atnaujina savo priesaiką kasmet švęsdami vestuvių metines, tačiau tai jie darydavo paslapčia. Neįprasta, tačiau į šių metų ceremoniją pora pakvietė spaudos atstovų. Nickas Cannonas nesivaržė plieskiančių foto blyksčių ir dar kartą priklaupęs ant vieno kelio pasipiršo savo mylimajai.
Tą pačią dieną pora šventė jųdviejų dvynukų gimtadienį, tačiau priesaikų atnaujinimo ceremonijoje vaikai nepasirodė.
 
  

Žymos: Sigita Limontaitė, Muzika, Mariah Carey

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!