Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-07-28

Mickas Jaggeris sukūrė dainą, skirtą „Brexit"

  
Mickas Jaggeris sukūrė dainą, skirtą „Brexit" M.Jaggeris dainą kūrė kartu su „Grime“ muzikos žanro atlikėju Skepta.

Roko legenda Mickas Jaggeris išleido naują dainą pavadinimu „Prarastoji Anglija“, kuri atspindi Britanijoje vyraujančias nuotaikas ir, pasak M.Jaggerio, „sudėtingą mūsų istorijos laikotarpį“.

M.Jaggeris dainą kūrė kartu su „Grime“ muzikos žanro atlikėju Skepta, ir ją išleido ketvirtadienį. Daina prasideda pamąstymais kilusiais kai pralaimi Anglijos futbolo rinktinė.
„Bet kai rašiau pavadinimą žinojau, kad daina bus daugiau nei vien tik apie tai. Apie nuojautą, kad pergyvename sudėtingą mūsų istorijos laikotarpį, – interviu „Apple Music“ sakė 74 gimtadienį trečiadienį atšventusi „Rolling Stones“ žvaigždė, – daina apie nežinomybę dėl to kur esame ir apie nesaugumo jausmą. Aš taip jaučiausi rašydamas“, – sakė M.Jaggeris.
 
„Ieškojau Anglijos, bet Anglija prarasta“, – dainuoja jis, bliuzo skambesių įkvėptoje dainoje.
 
„Ieškojau Anglijos, neradau/ Gal pamečiau ją krėsle, – dainuoja M.Jaggeris, o vaizdo klipe matyti puošniu kostiumu apsirengęs vyras bėgantis į jūrą, kol jį sustabdo du vyrai, – Man regis prarandu vaizduotę/ Pavargau nuo kalbų apie imigraciją/ Negali atvažiuot ir negali išvažiuoti/ Turbūt tokie mes jau esame.“
 
Pernai metų „Brexit“ referendumas suskaldė šalį, kai buvo vykdoma arši kampanija, smarkiai nuteikta prieš imigraciją.
 
Per interviu 2016 metų balandį M.Jaggeris naujienų kanalui „Sky News“, prieš referendumą, sakė „nemanau, kad man asmeniškai tai padarys didelį poveikį“.
 
„Manau, kad per trumpą laiką šalis patirs nuostolių, bet ilgainiui, pavyzdžiui, per 20 metų, tai mums gali būti naudinga“.
M.Jaggeris taip pat, ketvirtadienį, išleido antrą dainą pavadinimu „Reikia susiimti“, šokių muzikos daina įkvėpta situacijos JAV ir manoma, kad ji yra apie JAV prezidentą Donaldą Trumpą.
 
„Pasaulis apsivertė aukštyn kojomis/ Visur lunatikai ir klounai/ Niekas nesako tiesos/ Viską užvaldė beprotnamis“, – dainuoja M.Jaggeris.
 
„Atplūsta imigrantai/ Po tavo oda skverbiasi pabėgėliai/ Prispausk juos, atstumk juos/ Intelektuale, užsičiaupk/ Mušk juos lazda“, – dainuoja jis.
 
„Manau dainos žinutė yra tokia, kad, nesvarbu kas aplinkui vyksta, reikia gyventi savo gyvenimą, būti savimi ir mėginti sukurti savo likimą“, – sakė M.Jaggeris.
 
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Užrašas ant stomatologo durų: „Nusišypsokite! Galbūt jūs tai darote paskutinį kartą!"