Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-06-26

Monique pristato naują dainą: ją išgirdusi panorau įsimylėti

  
Monique pristato naują dainą: ją išgirdusi panorau įsimylėti
© Organizatorių nuotr.
Monique nusifilmavo vasariškame vaizdo klipe.

Monika Pundziūtė-Monique po nedidelės muzikinės pauzės klausytojams pristato vasarišką dainą „Žinau, ką turiu“. Pirmą kartą išgirdusi dainos skambesį ji panoro įsimylėti ir, pasak pačios atlikėjos, dovanoti klausytojams tikros, nerūpestingos, saulėtos vasaros nuotaikos kupiną muzikinį vaizdo klipą.

Pasakodama apie naująjį kūrinį Monika neslepia, kad į jį įdėjo dvigubai daugiau laiko, jėgų bei energijos. Vasaros singlas „Žinau, ką turiu“ skirtas atsipalaiduoti ir gerai praleisti likusią vasarą. Kartu su kompozitoriaus Vytauto Bikaus kūriniu pristatomas ir muzikinis vaizdo klipas.
Monique scenoje bei ekrane šoka vis daugiau ir drąsiau. O šįkart muzikiniame klipe kartu energingai juda ne tik profesionalūs aktoriai ir šokėjai, tarp kurių – Naglis Bierancas bei Edgaras Kerpė. Kartu į vasarišką avantiūrą leidosi ir Monikos draugės Ieva Jancevičiūtė, Karolina Meschino bei Gabrielė Martirosianaitė.
 
„Tai jau antroji stichija, kurią su choreografu Šarūnu Kirdeikiu suvaldėme. „Nenoriu grįžt namo“ šokau ant snieguotos kalno viršūnės, siaučiant pūgai. Šį kartą intensyvią choreografiją atlikome varginančiame karštyje, tarp įvairių augalų. Filmavimas vyko šiltnamyje! Drėgmės kiekis ir oro temperatūra buvo tarsi saunoje, šokiui sąlygos tikrai nebuvo idealios. Tačiau galiu pasakyti, kad filmavimo diena buvo viena geriausių dienų mano gyvenime“, – antruoju singlu iš būsimo antrojo solinio albumo džiaugiasi Monique.
 
Išvyskite dainai skirtą vaizdo klipą:
 
 
  

Žymos: Muzika, vaizdo klipas, Monique, leietuviška muzika

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mes išvežame jūsų skalbimo mašiną remontuoti!
– Mama, čia tavęs atėjo!