Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2014-01-03

„Naktinės personos“ – po 20 metų džiugins ir Londono gyventojus

  
„Naktinės personos“ – po 20 metų džiugins ir Londono gyventojus Grupė „Naktinės personos“ po 20 metų pertraukos koncertuos ir Anglijos lietuviams.

Šiemet Lietuvoje praūš netikėtas grupės „Naktinės personos” koncertų turas. Bene klasika tapusios dueto dainos ilgai džiugino gerbėjų ausis.

 Suorganizavę itin sėkmingą turą tėvynėje, Aras Vėberis ir Alanas Chošnau nepamiršo ir užsienyje gyvenančių tautiečių. Į Londoną „Naktinės personos” planuoja atvykti balandžio – arba gegužės mėnesį. Renginių organizatoriai tikslios datos neįvardija dėl itin įtempto atlikėjų darbo grafiko.
2002 metais išsiskyrusios grupės nariai įvardijo keletą priežasčių, dėl kurių nutarė po solidžios pertraukos prikelti hitus naujam gyvenimui: „Visų pirma, pastaraisiais metais suintensyvėjo mūsų tarpusavio ryšys, o sprendimą sugrąžinti „Naktines Personas” išskirtiniam turui priėmėme dėl ištikimų gerbėjų, kurie ne kartą yra prašę surengti mūsų grupės koncertą. Tikime, kad mintys turi galią. O tai, kad mes sugrįžtame, reiškia, jog gerbėjų bei mūsų mintys sutapo. Susitikimo su Jais nekantriai laukiame!“ – teigė A. Chošnau ir A. Vėberis.
 

  

Žymos: Muzika, Koncertas, Londonas,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kas yra blogiau už dramblį porceliano parduotuvėje?
– Ežys prezervatyvų fabrike!