Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Lrt.lt   |   2016-05-11

Paaiškėjo pirmieji „Eurovizijos“ finalininkai

  
Paaiškėjo pirmieji „Eurovizijos“ finalininkai Donatas Montvydas Eurovizijos scenoje pasirodys ketvirtadienio vakarą.

Antradienio vakarą įvyko pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Paaiškėjo, kad konkurso finale matysime Azerbaidžaną, Rusiją, Nyderlandus, Vengriją, Kroatiją, Austriją, Armėniją, Čekiją, Kiprą ir Maltą.

Paskelbus rezultatus, laimingasis dešimtukas susiriko į spaudos konerenciją, kurioje sulaukė ir sveikinimų, ir nepatogių klausimų, - pranešė LRT.lt
Austrijos atstovė atskleidė, kad prieš lipdama į sceną apsiverkė. „Verkiau makiažo kambaryje, nes bijojau. Tačiau kai užlipau į sceną, buvau tiesiog laiminga“, – pasakojo mergina. Ji pasirodys antroje finalo dalyje.
 
„Jie pranešė apie mus priešpaskutinius, todėl man vos nesustojo širdis. Manau, kad jei laimėtume, mūsų garbei Kipre pavadintų oro uostą“, – kalbėjo „Minus One“. Beje, grupės pasirodymą režisavo Sacha Jean-Baptiste, kuri dirba ir su Lietuvos atstovu. Kipro atstovai dainuos antroje finalo pusėje.
 
„Jei atvirai, aš nervinausi, tačiau dabar esu laimingas“, – prisipažino ir Rusijos atstovas, kuris pasirodys antroje finalo dalyje. Spaudos konferencijos metu jis sulaukė ir provokuojančių klausimų, vienas jų – apie LGBT bendruomenę Rusijoje. „Tokių klausimų interviu metu sulaukiu dažnai. Gėjų yra ir Rusijoje. Esame moderni šalis, turime gėjų klubų, galite paieškoti „google“ ir pamatysite, kiek daug. Jei Rusijai teks garbė surengti „Euroviziją“, mes dar labiau pasistengsime dėl LGBT bendruomenės narių“, – žadėjo dainininkas.
 
Lietuva balsuoti galės tik antrajame pusfinalyje, vyksiančiame ketvirtadienio vakarą, kuriame dalyvaus mūsų šalies atstovas Donatas Montvydas.
Tiesiogiai „Eurovizijos” konkursą transliuoja LRT televizija, LRT radijas ir portalas LRT.lt. Klausos negalią turintiems žmonėms dainų konkursą su vertimu į gestų kalbą transliuoja LRT kultūra.
 
 
 
 
  

Žymos: Donatas Montvydas, Donny Montell

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tam, kad naujo Radži albumo žmonės neišmestų vos jį perklausę, rinkodaros specialistai ant jo užlipdė autobusų grafikus ir 2013 metų kalendorių. O tam, kad padidinti pardavimus, jį įrašė į CD-RW diskus.
*****