Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Delfi.lt   |   2018-05-14

Po „Eurovizijos“ laimėjimo nugalėtojai – kaltinimų lavina

  
Po „Eurovizijos“ laimėjimo nugalėtojai – kaltinimų lavina
© eurovisionary.com
Po kai kam netikėto laimėjimo, Izraelio atstovė sulaukė pasipiktinimo lavinos.

Ar gali „Eurovizijos“ dainų konkursas praeiti be skandalų? Turbūt tai neįmanoma, nes vos tik paaiškėjo šiųmetė nugalėtoja, ji sulaukė ir galybės kaltinimų dėl savo dainos ir daiktų, kurie buvo naudojami pasirodymo metu, rašoma independent.co.uk.

Izraelio atstovė Netta Barzilai, kuri šiemet ir pelnė pergalę atlikdama dainą „Toy“, surinko net 529 taškus, tačiau internautai negaili jai kaltinimų dėl kultūrinių interpretacijų ir pasirodymo metu panaudotos simbolikos.
Konkurso metu ji dėvėjo kimono stiliaus tuniką, o fone buvo matyti sienelės, kuriose – maneki-neko kačių statulėlės. Net Nettos šukuosena priminė rytų kultūrą.
 
Internautai netruko jos apkaltinti Japonijos paveldo ir kultūros pasisavinimu bei simbolikos naudojimu savo pasirodymo metu.
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Eurovizija, Skandalas, eurovizija 2018

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!