Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-10-18

Po stulbinančio koncerto Lietuvoje, Džordana Butkutė atkeliauja į Londoną

  
Po stulbinančio koncerto Lietuvoje, Džordana Butkutė atkeliauja į Londoną
© Facebook nuotr.
Džordana Butkutė lapkričio 27 d. koncertus Londone.

Šeštadienio vakarą Lietuvoje nuaidėjo didingas šou nekukliu pavadinimu „Aš – Karalienė!“. Kauno Žalgirio arenoje įvykęs grandiozinis Lietuvos pop muzikos karalienės Džordanos Butkutės koncertas privertė aikčioti net ir visko mačiusius gerbėjus.

Vieni stebėjosi susirinkusiu gerbėjų skaičiumi: atrodė, kad didžiulėje koncertų salėje neliko nė vienos laisvos vietos. Kiti džiaugėsi, kad koncertas apjungė ir didelius ir mažus daininkės gerbėjus – pagal mėgstamas dainas čia pat šėlo vaikai, tėvai ir seneliai.
Programoje, žinoma, skambėjo laiko patikrintos, geriausios ir visų mylimos Dž. Butkutės dainos. Taip pat dainininkė savo gerbėjus pradžiugino ir naujais, jau spėjusiais išpopuliarėti kūriniais.
 
Ypatingi šviesų efektai, intriguojantys režisūriniai sprendimai ir įmantri choreografija daugumai padarė neišdildomą įspūdį, o klausytojai šnibždėjosi, kad dar niekada nematė Džordanos tokioje geroje formoje.
 
„Iš tiesų siekėme sukurti tikrą šou. Stengėmės, kad pasirodymas pranoktų betkokius iki šiol buvusius Lietuvos scenos standartus, – kalbėjo Dž. Butkutės vadybininkas ir sutuoktinis E. Strasevičius. – Nusprendėme, kad nėra ko drovėtis: atėjo laikas pateisinti Džordanos statusą, kuris nuolat minimas žiniasklaidoje. Ji yra scenos karalienė, ir dabar rengia savęs vertą šou. Sieksime tai pagrįsti kiekvienu žingsniu, kiekvienu spinduliu, kiekviena nata.“
 
Džordanos Butkutės šou „Aš – Karalienė!“ į Londoną atkeliauja jau lapkričio 27d. Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia:
 
 
 
  

Žymos: Londonas, Koncertas, Džordana Butkutė, Žalgirio Arena

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sudūžta lėktuvas. Tyrimų specialistai randa juodą dėžę. Perklauso. Paskutiniai įrašyti žodžiai, piloto balsas:
– Žiūrėkit kaip moku...