Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   LRT   |   2015-01-05

Prasidėjo atranka į „Euroviziją 2015“

  
Prasidėjo atranka į „Euroviziją 2015“ Komisijos nariai išgyrė Mią už puikų dainos atlikimą.

Lietuvos žiūrovams parodyta pirmoji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida. Savo dainas komisijai pristatė dvylika dalyvių, iš kurių bus išrinktas geriausias.

Šiais metais dėl teisės atstovauti Lietuvai kaunasi Liepa Mondeikaitė, Edgaras Lubys, Neringa Šiaudikytė, Mia, Vaidas Baumila, Monika Linkytė, Reda Striškaitė, Milita Daikerytė, Jurgis Bruzga, Wilma La, Tadas Juodsnukis ir „Rollikai“.
Atlikėjus vertino televizijos žiūrovai bei komisija. Šiemet komisiją sudaro kompozitorius ir prodiuseris Linas Adomaitis, operos solistas Edmundas Seilius, renginių vedėjas ir buvęs dainininkas Juozas Liesis, mažosios „Eurovizijos“ organizatorius iš Olandijos – Rene Romkesas, gruzė dainininkė Lela Tsurtsumia bei muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad po pirmosios laidos pirmauja Tadas Juodsnukis ir Vaidas Baumila.
 
Pirmoji scenoje pasirodė Mia su Džordanos Butkutės kūriniu „Man patinka“. Ji buvo labai išgirta komisijos narių. Antroji scenoje Vytauto Kernagio dainą „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“ atliko Reda Striškaitė. Jos pasirodymą kandžiausiai įvertino J. Liesis, pabrėžęs, jog dainininkė scenoje parodė viską – nuo labai jautrios įžangos iki orgazmo.
 
Edgaras Lubys žiūrovus nustebino atlikęs Natalijos Bunkės dainą „Širdis ant balto sniego“. Po jo pasirodžiusi Monika Linkytė pristatė savo pačios dainą „Besieliai“. Tadas Juodsnukis savo vokalo galimybes pabrėžė atlikdamas Kastyčio Kerbedžio dainą „Nakty“. Wilma La, prisistatydama žiūrovams, atliko „Foje“ kūrinį „Laužo šviesa“. Grupė „Rolikai“ taip pat pasirinko K. Kerbedžio kūrinį, pavadintą „Violeta“. Liepa Mondeikaitė atliko bene klasika tapusią V. Kernagio dainą „Aš mylėjau tave tau nežinant“. Vaidas Baumila atliko savo kūrinį „Aš – tik žmogus“ ir susilaukė komisijos narių priekaištų dėl konkurso taisyklių nepaisymo. Savo dainą „Tūkstantis dienų“ pasirinko ir Jurgis Brūzga, tačiau tai komisijai nekliuvo. Jauniausia atrankų dalyvė – Milita Daikerytė atliko Donato Montvydo kūrinį „Tarp tavęs ir manęs“ bei teigiamai nustebino žiuri narius. Savo ruožtu Neringa Šiaudikytė, sudainavusi kūrinį „Meilės balsas“, sukritikuota dėl įvaizdžio, kuris, pasak komisijos nario R. Zilnio, visiškai neatspindi jos asmenybės.
 
Komisijos narių ir žiūrovų balsavimo rezultatų lentelė:
1 – Tadas Juodsnukis
2 – Vaidas Baumila
3 – Milita Daikerytė
4 – Edgaras Lubys
5 – Mia
6 – Liepa Modeikaitė
7 – Jurgis Brūzga
8 – Reda Striškaitė
9 – Monika Linkytė
10 – Neringa Šiaudikytė
11 – Wilma La
12 – „Rollikai“
 
 

  

Žymos: Muzika, Konkursas, Eurovizija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daktaras sėdi namie. Žiūri televizorių. Staiga pasigirsta skambutis. Daktaras pakelia ragelį, o ten - keli kolegos:


- Sveikas, Jonai, čia mes trise geriam, gal nori prisidėti?


- Gerai, tuoj atvažiuoju. Jau besirengiantį daktarą sustabdo žmona:


- Jonai, kur tu eini? Ar koks rimtas atvejis?


- Taip, labai rimtas. Ten jau trys gydytojai!