Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   The Sun   |   2014-08-13

R. Brandas įrašys repo albumą

  
R. Brandas įrašys repo albumą R. Brandas repo albumui pasirinko frazes iš savo paties knygos.

Komediantas ir aktorius Russellas Brandas planuoja išplėsti savo galimybių ribas. Garsenybė pranešė pradėsianti darbą įrašų studijoje, kurioje bus kuriamas pirmasis jo repo albumas.

 R. Brandas įrašant albumą pagalbos paprašė reperio Naughty Boy. Žvaigždės draugo teigimu, ilgainiui ši mintis išsirutuliojo į naują iššūkį.
„Russellas mano, kad bus smagu prie savo kūrybos pridėti šiek tiek muzikos. Su muzikantu juos supažindino bendra draugė ir jie abu nutarė, kad Russellas išsirinks mėgstamiausius savo pokštus bei drauge su reperiu įrašys juos studijoje“, - laikraščiui „The Sun“ sakė R. Brando draugas.
 
R. Brandas jau ne kartą padėjo kurti muziką vaidindamas filmuose ar kurdamas garso takelius, tačiau tai bus pirmieji kūriniai, pavadinti jo paties vardu. Apipinti muzika aktorius žadėjo ne tik savo pokštus, bet ir kelias ištraukas iš paskutiniosios savo knygos „rEVOlution“.
 
  

Žymos: Russellas Brandas, Muzika,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

„Matau, gavai žinutę!“ – „Taip, man ją atsiuntė draugė.“ – „Bet ji tuščia?!“ – „Tikrai taip, mes jau kurį laiką nesikalbame.“