Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Sigita Limontaitė   |   thesun.co.uk   |   2012-06-18

Reperis Dappy grasino buvusiam Tulisos vaikinui

  
Reperis Dappy grasino buvusiam Tulisos vaikinui Dappy viešai pažadėjo atkeršyti MC Ultra

Reperis, buvęs grupės „N – Dubz“ narys, Dappy viešai prisipažino negalintis sulaukti, kada akis į akį susitiks su buvusiu savo pusseserės Tulisa Contostavlos vaikinu ir galės jam atsilyginti, – pranešė thesun.co.uk.

 Buvęs dainininkės T. Contostavlos vaikinas MC Ultra, pardavė video įrašą, kuriame įamžintas porelės lytinis aktas. Dappy prisipažino saugantis savo pusseserę nuo negandų, matęs, kiek nešlovės jai užtraukė šio įrašo paviešinimas ir kaip skaudžiai ji reagavo.
„Mes dažnai ginčijamės, susipykstam, tačiau Tulisa žino, kad labai ją myliu ir visada ją saugosiu“, – atviravo reperis. Vaikinas pranešė spaudos atstovams negalintis sulaukti kada pagaus tą nenaudėlį ir už savo veiksmus neatsakantis. „Jie draugavo ketverius metus, padarė įrašą, kuris jiems kėlė mielus prisiminimus ir nusprendė jį pasilaikyti sau. Tulisa jį paliko, nes MC Ultra buvo per švelnus, labai moteriškas, o jai reikėjo vyro“, – piktinosi Dappy.
 
Reperis sakė prisimenantis kaip „N – Dubz“ koncertinio turo metu MC Ultra verkęs kaip kūdikis. „Normalu, kad moteris šalia tokio vyro nesijaučia saugi. Praėjus metams, jis pardavė įrašą ir gavo savo pinigėlius už jį. Jei taip bandė įrodyti esantis vyriškas vyras, tai smarkiai prašovė ir jam teks už tai atlyginti“, – pykčio neslėpė Dappy.
 
  

Žymos: Sigita Limontaitė, Muzika

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vienintelis kartas, kai Chuckas Norrisas suklydo, buvo tada, kai jis manė, kad padarė klaidą.