Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   The Sun   |   2014-03-28

Shakira pagyrė Jay Z už vadybininko darbą

  
Shakira pagyrė Jay Z už vadybininko darbą Dainininkė Shakira įsitikinusi, kad vyrai – geresni vadybininkai nei moterys.

Dainininkė Shakira pagyrė savo vadybininką Jay Z ir tuo pat metu pareiškė, kad jis nėra atlikėjos vadovas, rašė laikraštis The Sun.

 Hito „Hips Don‘t Lie“ atlikėja, laikraščiui išreiškė griežtą nuomonę apie savo vadybininką. „Jis nėra mano viršinikas. Jis – mano vadybininkas. Tiesą sakant, dažniau girdžiu, kad aš iš Jay Z per daug reikalauju, kaip pikta viršininkė“, - teigė Shakira.
Dainininkė neslėpė, kad dabartinis jos vadybininkas gerai atlieka savo darbą. „Esu tikra, kad vyrai vadybininkai – geresni. Jie atsipalaidavę ir žino, kaip susitvarkyti įtemptose situacijose, išvengti streso ir sumažinti nuostolius“, - tikino Shakira.
 
„Mes, moterys, kreipiame dėmesį į kiekvieną detalę ir ją sureikšminame. Viskas mums yra vienodai svarbu. Mes neturime nuovokos, kurie dalykai iš tikrųjų reikšmingi, na, bent jau aš neturiu. Kirpėja nepasirodė laiku, aš ir pasiuntu. Man tai – pasaulio pabaiga. Vyro smegenys veikia kitaip, tad jie sudėlioja prioritetus. Dėl to aš labai džiaugiuosi, kad Jay Z yra mano vadybininkas“, - neslėpė Shakira.
 
37-erių atlikėja pridūrė, kad moterys greičiau puola į isteriją, ypač į tai linkusios menininkės: „Jay Z mane nuramina ir visada išlieka ramus, kas man yra itin svarbu, nes mano karjeroje visada pilna chaoso ir detalių, kurias reikia protingai sudėlioti pagal svarbą“.
 
  

Žymos: Muzika, Shakira, Darbas, Darbas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Specialistas, atsakingas už atominės elektrinės saugumą, pasakė „šakės“ dėl kišenėje iš parkerio išsiliejusio rašalo. Tačiau 15 jo kolegų visgi pražilo.