Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-10-14

Stevenas Tyleris supyko: politikai pavogė jo dainą

  
Stevenas Tyleris supyko: politikai pavogė jo dainą Pasak rokerio, naudodamas „Aerosmith“ dainą D. Trumpas klaidina rinkėjus.

Žymiosios roko grupės „Aerosmith“ lyderis Stevenas Tyleris išplatino pranešimą, kuriame prašoma rinkimuose į JAV prezidentus dalyvaujančio Donaldo Trumpo nenaudoti jo sukurtos dainos savo rinkimų kampanijoje.

Kaip pranešė portalas standard.co.uk, dainininko advokatai nekilnojamojo turto magnatui išsiuntė oficialų laišką po to, kai S. Tylerio daina pradėjo skambėti rinkiminiuose renginiuose.
Laiške teigiama, kad dainos naudojimas klaidina žmones; jie gali pamanyti, kad S. Tyleris remia D. Trumpo kandidatūrą į JAV Prezidento postą. Taip pat pabrėžiama, kad teisė naudoti dainą „Dream on“ prezidentinėje kampanijoje niekada nebuvo suteikta.
 
„Donaldas Trumpas neturi mūsų kliento leidimo naudoti „Dream On“ ar bet kurią kitą Steveno Tylerio dainą ir sudaro klaidingą įspūdį, kad jis remia D. Trumpo rinkiminę kampaniją ar yra su ja susijęs“, – rašoma S. Tylerio teisininkų laiške.
 
 
 
  

Žymos: Donaldas Trumpas, Stevenas Tyleris, Aerosmith

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mirė pats seniausias zoologijos sodo dramblys. Pro šalį einantis žmogus išgirdo verkiantį dramblio prižiūrėtoją ir sako:
– Ko taip verki? Bus dar tų dramblių.
– Aha, lengva tau kalbėti, ne tau reikės duobę kasti.