Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-04-12

Tadas Juodsnukis pristatė naują dainą

  
Tadas Juodsnukis pristatė naują dainą
© TV3
Tadas Juodsnukis teigia, kad labiausiai kurti padeda liūdesys.
Liūdesys yra pati geriausia emocija kurti, tikrai ne meilė.

Merginų numylėtinis dainininkas Tadas Juodsnukis didžiojoje scenoje dar negali vadintis senbuviu, tačiau jo dainos jau veržiasi ne tik į radijo stotis, sceną, bet ir į televizijos eterį. Viena žinomiausių Tado dainų „Tu man“ tapo naujo televizijos serialo „Pamilti vėl“ daina.

Pats atlikėjas yra pasakojęs, kad ši daina gimė naktį, mąstant apie ypatingą žmogų. „Akimirka buvo tikrai graži, o daina buvo būtent apie tą akimirką, kai nieko aplink nėra, viskas dingsta, kažkur pakyli virš žemės ir skraidai jausmuose. Daina gimė gražią žiemos naktį“, – nostalgiškai pasakoja Tadas.
Tačiau Tado teigimu, meilė nėra pats didžiausias įkvėpimo šaltinis. „Liūdesys yra pati geriausia emocija kurti, tikrai ne meilė. Dažnai tekstas gali persiskaityti paviršiuje, o aš mėgstu paslėpti mintis ar šiokias tokias prasmes, kas priartinų dar labiau. Mes visi mėgstame liūdesėlį, tokie jau mes, tačiau jei pavyksta išspausti pozityvą, būna super, kaip kad naujausioje mano dainoje, juk tikrai būna tokių akimirkų“, – kūrybos subtilybes atskleidžia Tadas.
 
Atlikėjas taip pat patvirtina ir gana paplitusį stereotipą, kad geriausia kurti naktimis. „Taip, naktis – gražiausias paros metas, dažnai mėgstu groti, kurti, ieškoti būtent naktį, tada labiausiai jaučiasi kažkokios emocijos, o emocijomis aš gyvenu. Tačiau jausmų kūryboje neužtenka, reikia ir suprasti“, – sako atlikėjas.
 
Tadas neskuba dalintis visomis savo kūrybos dainomis su klausytojais, sako, kad jų sukūręs yra nemažai, bet leidžia dainoms pagulėti stalčiuke ir subręsti. „Dabar dirbame įrašų studijoje ir turėtume prieš vasarą išleisti dar vieną dainą, o ar bus toks pasisekimas kaip su „Tu Man“, jau spręs žmonės, ar verta tų topų. Niekada apie tai negalvoju, tik labai gera, kai sužinai, jog dainai labai gerai sekasi pasaulyje“, – sako Tadas ir atskleidžia, kad šiuo metu ne tik įrašinėja naują dainą, bet ir planuoja vasaros koncertus visoje Lietuvoje.
 
  

Žymos: Muzika, Lietuvos garsenybės,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
– Jeigu aš užtruksiu komandiruotėje ir nespėsiu grįžti iki Naujųjų Metų, aš tau pasiųsiu sveikinimo telegramą.
– Gali ir nesiųsti. Aš ją jau skaičiau, ji guli tavo švarko kišenėje...