Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Sigita Limontaitė   |   2015-03-29

Timati ištirpdė Londono lietuvių širdis 

  
Timati ištirpdė Londono lietuvių širdis Pasaulinį pripažinimą pelnęs atlikėjas iš Rusijos Timati pirmą kartą lankėsi Londone

Pasaulinį pripažinimą pelnęs atlikėjas iš Rusijos Timati kovo 28 d. apsilankė Londone. „Troxy“ arenoje pasirodęs dainininkas privertė iš malonumo rėkti susirinkusias merginas ir skanduoti vyrus.

Brangiausiai Rusijoje kainuojančio atlikėjo pasirodymas tęsėsi ilgiau nei dvi valandas, per kurias skambėjo garsiausi atlikėjo kūriniai. Šiltai su žiūrovais bendravęs dainininkas sveikino susirinkusius rusus, ukrainiečius, kazachus ir baltarusius. Pasirodymą Timati pradėjo vilkėdamas marškinėliais su užrašu „Maskva“.
Beveik 3 tūkst. žiūrovų talpinanti arena buvo pilna besilinksminančių gerbėjų. Koncertas prasidėjo dūmų fejerverkais scenoje. Galinga aparatūra skambėjo taip stipriai, kad klausantis muzikos net ir atokiausiame arenos kampelyje virpėjo visas kūnas. Įspūdingas lazerių šou koncerte sustiprino muzikos skambesį ir sukūrė naktinio klubo įvaizdį gyvo garso koncerte.
 
Suskambus pirmiems „London“ ir „St. Tropez“ akordams, publika tiesiog pašėlo. Drauge su Timatitraukdami mintinai mokamas dainas taktas į taktą įvairaus amžiaus žiūrovai šoko, plojo ir kitaip stengėsi išreikšti padėką dainininkui.
 
 
 
Renginį organizavo kompanija "We Can Feel".
 
 
 
  

Žymos: Koncertas Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kaip manai, ar dar bus bobų vasara?

– Bobų dar bus. Vasara - kažin...