Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2014-02-13

Vaikų dainos vasario 16-osios minėjimui

  
Vaikų dainos vasario 16-osios minėjimui Radijo laida vaikams iš Londono kviečia viso pasaulio lietuvių vaikus dainuoti dainą apie Lietuvą.

Vasario 16-osios proga radijo laida vaikams „Varliukai smalsiukai“ kviečia visus prisijungti ir kartu dainuoti dainą apie Lietuvą.

 Vaikai ir tėvai kviečiami prisijungti prie vienintelio lietuviško vaikų radijo internete ir kartu išmokti smagią dainą, padėsiančią vaikams prisiminti Lietuvą bei šventiškai paminėti svarbią istorinę datą. Norintys dainuoti kviečiami vasario 16 d. bet kurią valandą iš karto po žinių įsijungti www.vaikuradijas.lt. Dainą mokytis bus galima visą dieną, kiekvieną valandą.
Siūlomas dainuoti kūrinys – nesudėtingas, tad jį be vargo išmoks vaikai, o kartodami kas valandą prisimins ilgam. Akcijos organizatoriai kviečia dainuoti pakviesti ir lietuviškai nekalbančius draugus, žadama išmokyti ir juos. Taip pat šia proga vaikai skatinami papasakoti apie savo tėvynę draugams.
Lietuvišką radijo laidą „Varliukai smalsiukai“ kuria ir veda Londono lituanistinės ir asmenybės ugdymo mokyklos ,,Mano pirmieji mokslai“ mokiniai bei mokytojai. Laidos galima klausytis internetu sekmadieniais 18:05, ji kartojama antradieniais 20:05.
 
Laidos vedėjai kas savaitę skaito lietuvių rašytojų knygas, kalbina jų autorius, aktorius ir kitokios kūrybos vaikams atstovus. Suaugusiųjų balsai šioje laidoje skamba tik garbingomis svečio teisėmis. Laidos metu dainuojamos dainos, mokoma žaidimų, aiškinami vaikams nesuprantami žodžiai. Taip pat vaikai diskutuoja apie visokius smagius vaikiškus dalykus bei dalinasi savo kūryba.
 
Visiems, mėgstantiems lietuviškas daineles, eilėraštukus, vaikiškas radijo laidas pravartu žinoti vaikų radijo adresą internete. Jo galima klausyti kompiuteriu, telefonu ir planšetiniu kompiuteriu. Vaikų radijas transliuoja penkias radijo laidas vaikams: ,,Žemės pasaka”, ,,Varliukai Smalsiukai“, ,,Vakaro Žvaigždelė“, ,,Aš mokausi gyventi“, ,,Tauškučių skrynelė“ ir kas valandą skaitomas vaikiškas žinias.
Laidų archyvą archyvą galima rasti mokyklos tinklalapyje adresu: http://www.ltlt.lt/radijas-vaikams/
 

  

Žymos: Muzika,, Vaikai, Tradicijos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vieną vakarą išgėręs elgeta ėjo pro kapines ir įkrito į iškastą duobę.
Kitą rytą pro tą duobę ėjo kitas pagiringas vyriškis, pamatė tą elgetą ir sako:
– Ar tau viskas gerai?
– Gerai, tik šalta.
– Tai kodėl tada atsikasei?