Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-07-09

„Xfaktorietė“ U. Valinčiūtė veržiasi į Britanijos sceną

  
 „Xfaktorietė“ U. Valinčiūtė veržiasi į Britanijos sceną Ugnė Valinčiūtė bandys muzikinės laimės ieškoti Britanijoje.

Prasidėjus TV3 populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ antrojo sezono talentų paieškoms, pirmojo sezono dalyviai jau savarankiškai skinasi kelią į muzikinę šlovę. Viena ryškiausių pirmojo „X Faktoriaus“ sezono asmenybių, tiesiogine to žodžio prasme paties projekto prodiuserio Sauliaus Urbonavičiaus-Samo atrasta gatvėje – Ugnė Valinčiūtė dabar jaučiasi jau pasiruošusi ilgai brandintam žingsniui – muzikinio kelio paieškoms Didžiojoje Britanijoje.

„Tai beprotiškai gera patirtis, net ir man – absoliučiam nestandartui“, – apie dalyvavimą populiariausiame muzikiniame projekte „X Faktorius“ kalba Ugnė. Pasak merginos, po šios muzikinės mokyklos ji jaučiasi žengusi didelį žingsnį į priekį ir kaip muzikantė, ir kaip asmenybė.
„X Faktorius“ man parodė, jog aš galiu dainuoti bet ką, bet kokio stiliaus. Tas universalumo jausmas išlaisvina ir duoda dar stipresnį suvokimą kokiu keliu eiti toliau. Aš to noriu ir man to reikia“, – apie alternatyvios, arčiausiai Ugnės širdies esančios muzikos paieškas Anglijoje kalb4jo mergina.
 
Nestandartinė išvaizda, beprotiškai stiprus balsas, charizma, nuolat viduje kunkuliuojantis kūrybinis katilas ir nesunaikinamas siekis surasti savą klausytoją – tai padėjo Ugnei sužibėti „X Faktoriuje“ Lietuvoje. Be abejonės, tai ves ją ir užsienyje. „Neieškau geresnio gyvenimo – aš ieškau muzikos. Tai mano kelias, ir be jo aš negaliu“, – sako netverdama džiaugsmu, jau rudenį pradėsianti įgyvendinti ilgai brandintą svajonę muzikuoti užsienyje, Ugnė.
 
  

Žymos: Muzika, įžymybės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Čiukčiui sugedo laikrodis. Nunešė jį pas laikrodžių meistrą, taip pat čiukčį. Mechanikas, išardęs laikrodį, pamatė, kad tarp mechanizmo dantračių įstrigęs negyvas tarakonas, ir liūdnai sako:


– Neveiks.


– Kodėl?


– Mašinistas numirė.