Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-07-10

45-ąjį gimtadienį švenčianti S. Vergara stebina seksualumu

  
45-ąjį gimtadienį švenčianti S. Vergara stebina seksualumu
© Wikimedia nuotr.

Liepos 10 d. 45-ąjį gimtadienį švenčianti iš Kolumbijos kilusi aktorė Sofia Vergara pademonstravo, kad ji vis dar neprarado savo seksualumo ir jaunatviškumo. Moteris socialiniame tinkle pasidalijo dešimtajame dešimtmetyje daryta nuotrauka, kurioje ji įamžinta dėvinti bikinį.

„Linksmos Nacionalinės bikinio dienos!!“ – rašė S. Vergara.
Savo karjerą kaip modelis pradėjusi moteris nuotraukoje gerbėjams kaitina kraują pasipuošusi geltonos spalvos bikiniu. Humoro jausmo nestokojanti komiškame seriale „Moderni šeima“ vaidinanti aktorė taip pat įkėlė fotografiją, kurioje įamžintas jos šuo, pasidabinęs ryškiu it saulė maudymosi kostiumėliu.
 
Jau penkerius metus iš eilės daugiausia uždirbanti televizijos aktorė apie tokią karjerą niekuomet nesvajojo. Pirmasis jos darbo pasiūlymas, priartinęs prie šlovės Holivude, buvo 1992-ųjų „Pepsi“ reklama.
 
 
„Tuo metu man buvo 17 metų. Su tėvais leidau laiką paplūdimyje, kai prie manęs priėjo modelių agentas ir paklausė, ar galėtų padaryti nuotrauką, – apie modelio karjeros pradžią kalbėjo ji. – Aš nenorėjau būti nei aktore, nei modeliu. Norėjau tapti odontologe, tačiau skųstis negaliu. Džiaugiuosi tuo, ką pasiekiau.“
S. Vergara ištekėjo labai jauna. Būdama vos 18-os, ji susituokė su mokykloje sutiktu Jose Gonzalezu, o po metų jauną šeimą aplankė gandrai. Sūnų Manolo auginanti pora ilgai kartu neišbuvo – po metų pora pasuko skirtingais keliais.
 
Sūnų, kuris šiuo metu vysto sėkmingą modelio karjerą, Sofia užaugino viena. Šiuo metu žinoma aktorė gyvena su taip pat išvaizdžiu kino ir televizijos veidu Joe Manganiello. Pora susituokė 2015-ųjų lapkritį.
 
View this post on Instagram

The 🌞 is out!!

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 
Tačiau skyrybos su sūnaus tėvu aktorei nebuvo vienintelis gyvenimo mestas iššūkis. 2000-aisiais S. Vergarai buvo diagnozuotas skydliaukės vėžys. Nors apie tai tuo metu moteris niekam nieko nesakė, viešai šia istorija pasidalijo 2011-aisiais.
 
„Nenorėjau dėl to sulaukti dėmesio. Vėžys – nelinksma liga, tad nusprendžiau apie tai tylėti bent tol, kol vyko gydymas“, – kadaise sakė ji.
 
Aktorei buvo atlikta operacija ir pritaikytas specialus gydymas. Nors liga ir įveikta, Sofia vis dar vartoja specialius hormoninius vaistus.
 
Kaip tokia įspūdingos figūros moteris rūpinasi savo kūnu ir puoselėja jaunatvišką išvaizdą? Sofia teigia, jog sportas jai – didžiausia kančia.
 
„Senstu ir puikiai suprantu, kad mano kūnas keičiasi. Sportas jaunatviškai išvaizdai tikrai turi didelės įtakos, tai matosi ir sportuojančių vyrų bei moterų veiduose. Mano kūnas keičiasi, tad vienintelė išeitis – tinkamai juo pasirūpinti“, – sako aktorė.
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
  

Žymos: Gimtadienis, Sofia Vergara

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ryte atsibusti bus daug lengviau, jei ant žadintuvo padėsite pelėkautus.