Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-08-10

Aiškėja naujos detalės apie princesės Dianos testamentą

  
Aiškėja naujos detalės apie princesės Dianos testamentą
© Imad Abdel-Samad flickr.
Princesė Diana turėjo nuojautą dėl savo likimo.

Nuo tos lemtingos dienos, kai automobilio avarijoje žuvo princesė Diana, praėjo daugiau nei 21 metai. Nepaisant to, į viešumą išlenda vis daugiau stebinančių jos gyvenimo detalių. Nors daugeliui atrodė, kad princesė Diana daugiau nei dešimtmetį gyveno tobulą, pasaką primenantį gyvenimą, visa tiesa paaiškėjo tada, kai ėmė byrėti jos ir princo Charleso santuoka.

Šios vedybos pasauliui padovanojo du nuostabius princus – Williamą ir Harry, kuriuos moteris be galo mylėjo. Tad ji norėjo jais tinkamai pasirūpinti ir tada, kai iškeliaus Anapilin. Lyg nujausdama princesė Diana, iki jos mirties likus 4 metams, pradėjo rašyti testamentą. Deja, jis nebuvo užbaigtas, rašo Shared.com.
Remiantis protalo Gobankingrates.com duomenimis, prieš mirtį visas princesės Dianos turtas buvo vertas apie 31,5 mln. dolerių. Visa tai turėjo atsidurti specialioje saugykloje, o kai sūnums sueis 25-eri, padalyta perpus.
 
Williamas ir Harry turėjo paveldėti maždaug 75 proc. visų Dianos papuošalų ir kitų daiktų, o likę 25 proc. turėjo atitekti jos 17 krikšto vaikų.
 
Princesė Diana nepamiršo ir savo ištikimo liokajaus Paulo Burello, kuriam norėjo skirti net 50 tūkst. svarų sterlingų.
 
Tačiau po to, kai 1996-aisiais ji paskutinį kartą pakoregavo testamentą, savo mamą Fnraces Ruth Shand Kydd ir seserį ledi Elizabeth Sarah Lavinią McCorquadale paskelbė pagrindinėmis turto valdytojomis. Šioms moterims atiteko garbė nuspręsti, ar išpildyti princesės norus, ar šiek tiek pakoreguoti jos turto dalybas.
 
Kaip ir buvo galima tikėtis, teisę tvarkyti princesės testamentą gavusios moterys darė taip, kaip joms atrodė geriausia. Princai Williamas ir Harry mamos palikimą gavo tik sulaukę 30-ies. O Dianos krikšto vaikai, užuot pasidaliję 25 proc. jiems paliktų daiktų ir papuošalų, kiekvienas gavo tik po vieną daiktą. Be to, juos jie galėjo atsiimti tik tada, kai jauniausiam Dianos ir Charleso sūnui Harry sueis 30 metų.
 
Atėjus tam metui, 150 princesės Dianos daiktų ir drabužių buvo pristatomi parodose įvairiose pasaulio šalyse. Jas organizavo Dianos brolis Earlas Spenceris. Parodos padėjo surinkti daugiau nei 2 mln. dolerių, kurie visi atiteko labdarai.
Nėra žinoma, ar kiekvienas princesės Dianos krikšto vaikas gavo tai, ko norėjo, tačiau atlikus šiuos pakeitimus visi jie bendrai neteko maždaug 160 tūkst. dolerių vertės daiktų.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Vaikai, Princesė Diana, testamentas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja traukinyje trys vyriškiai. Vienas sako:
- Mano žmona būdama nėščia skaitė knygą „Du kapitonai" ir gimė du berniukai.
- Taip, taip, maniškė irgi būdama nėščia skaitė knygą „Trys muškietininkai" ir gimė trys sūnūs.
Trečiasis pabalo ir paprašė stiklinės vandens.
- Kas tau? Gal bloga?
- Mano žmona nėščia jau 9 mėnuo ir skaito knygą „Alibaba ir 40 plėšikų".