Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2018-06-11

Aktorius Vince'as Vaughnas sulaikytas girtas prie vairo

  
Aktorius Vince'as Vaughnas sulaikytas girtas prie vairo
© Flickr/Gage Skidmore nuotr.
Aktorius Vince'as Vaughnas.

Aktorius Vince'as Vaughnas sekmadienį buvo areštuotas dėl įtarimų, kad vairavo girtas, pranešė policija.

Komedijų „Kvadratas“ (angl. Dodgeball) ir „Slėpkit pamerges!“ (angl. Wedding Crashers) žvaigždė V. Vaughnas buvo paryčiais sustabdytas prie blaivumo patikrinimo posto Pietų Kalifornijos pajūrio miestelyje Manhatan Biče.
48 metų aktorius, kuris pastaruoju metu ėmėsi ir rimtesnių vaidmenų, įskaitant darbą „Oskarą“ pelniusiame filme „Pjūklo ketera“ (angl. Hacksaw Ridge), neišlaikė blaivumo testo, kurį pareigūnai nufilmavo, sakė seržantas Timas Zinsas.
 
V. Vaughno automobilyje buvęs keleivis areštuotas už pasirodymą apsvaigus viešoje vietoje. Aktoriaus automobilis konfiskuotas.
 
Manhattan Beach Police nuotr. Manhattan Beach Police nuotr.
Abu vyrai taip pat vilkino tyrimą. Anksčiau policija tai buvo pavadinusi „pasipriešinimu areštui“, kuris apibrėžiamas tame pačiame baudžiamojo kodekso skyriuje.
 
V. Vaughnas pasirinko pateikti kraujo mėginį, o ne pūsti į alkoholio matuoklį, sakė T. Zinsas. Tyrimo rezultatai kol kas neaiškūs.
 
Manhatan Biče gyvenantis V. Vaughnas vėliau tą patį rytą buvo paleistas, bet turės pasirodyti Los Andželo apygardos aukštesnės instancijos teisme Toranse.
 
Pasak T. Zinso, jis negali plačiau komentuoti šio arešto, kol prokurorai neperžiūrėjo bylos ir nenusprendė, ar pateikti kaltinimus.
V. Vaughno atstovas Alanas Nierobas sakė, kad nekomentuos.
 
Pirmoji apie aktoriaus areštą pranešė apie įžymybes rašanti svetainė TMZ.
 
 
  

Žymos: aktorius, vairavimas išgėrus, Vince Vaughn

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ji:-Ar tu mylėsi mane,kai mano plaukai taps žili?
Jis:
-Žinoma!O kodėl gi turėčiau nemylėti? Aš juk mylėjau tave,kai tavo plaukai buvo raudonos, geltonos, oranžinės, sidabrinės, mėlynos ir net žalios spalvos!