Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-04-02

Angelinos Jolie širdis – jau užimta?

  
Angelinos Jolie širdis – jau užimta?
© Flickr.com nuotr.
A. Jolie vieniša yra jau ilgiau nei pusmetį.
Ilgiau nei pusmetį be vyro draugijos esanti A. Jolie poruojama ne tik su jos apsaugininku.

Po garsiausių praėjusiais metais skyrybų Hollywood’e viena likusi aktorė Angelina Jolie pastebėta itin artimai bendraujanti su savo apsaugos darbuotoju.

Aktorė po 12 bendro gyvenimo metų su Brad’u Pitt’u pernai rugsėjį nusprendė pasukti skirtingais keliais, o pastarąjį pusmetį vieninteliai A. Jolie palydovai buvo jos vaikai.
Tačiau viešėdama Kambodžoje, kurioje pristato naujausią savo filmą „Pirmiausia jie nužudė mano tėvą“ aktorė mėgavosi ne tik atžalų, bet ir apsaugininko David’o Taylor’o draugija. Žvaigždes lydintys apsaugos darbuotojai – įprastas reiškinys, tačiau liudininkai teigia, jog šįkart garsenybės ir jos pavaldinio elgesys nepriminė tik dalykinių santykių.
 
Vienos papuošalų parduotuvės darbuotojas spaudai papasakojo, jod D. Taylor’as iš jo nupirko brangius auksinius pakabučius ne tik A. Jolie, bet ir jos vaikams. Dovanos buvo šiltai priimtos, o aktorės reakcija esą buvusi itin meili.
 
Ilgiau nei pusmetį be vyro draugijos esančią 41 metų A. Jolie Hollywood’o spauda poruoja ne tik su jos apsaugininku, bet ir su Tomu Cruise’u: neva susitikima su šia žvaigžde yra itin slapti.
  

Žymos: Angelina Jolie, Pora, apsaugininkas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvi pankės kalbasi:
– Žiūrėk, prasidūriau antrą skylę nosyje!
– Ir kaip, dabar geriau užuodi?