Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-06-24

Anglijos karalienė jau planuoja 38-ąjį Meghan gimtadienį: kunigaikštienė sulaukė ypatingo kvietimo

  
Anglijos karalienė jau planuoja 38-ąjį Meghan gimtadienį: kunigaikštienė sulaukė ypatingo kvietimo
© Twitter.com
Karalienė Elžbieta II ir Meghan Markle

Nors iki 38-ojo Meghan Markle gimtadienio liko dar keli mėnesiai, karalienė Elžbieta II, rodos, jau pradėjo planuoti šventę. Pasak Mirror.co.uk, monarchė pakvietė Meghan sukaktį paminėti karališkosios šeimos Škotijos aukštumose esančioje Balmoralo pilyje. Rugpjūčio 4 d. čia savo gimtadienį sutikti Meghan yra kviečiama kartu su vyru princu Harry ir jųdviejų sūnumi Archie. Tai būtų pirmoji mažojo karališkosios šeimos nario didesnė išvyka.

Teigiama, kad ypatingą dieną kol kas yra suplanuota tradicinė popietinė arbatėlė su karaliene, pilies darbuotojai taip pat ruošiasi iškepti specialų Meghan skirtą gimtadienio tortą.
Kad Sasekso kunigaikščių šeima turėtų šiek tiek privatumo, škotiškoje pilyje Elžbieta II jiems skirs atskirą pastato dalį.
 
„Karalienei ir princui Philipui pora labai patinka ir, žinoma, jų proanūkis Archie, tad jie pakvietė juos kelias dienas pasisvečiuoti Balmoralo pilyje, – sakė šaltinis. – Šis kvietimas rodo, kad Meghan yra svarbi. Tai didžiulė garbė.“
 
Jei nuspręstų vykti, Meghan šioje pilyje lankytųsi pirmą kartą. Žinoma, kad Balmoralo pilis – mylimiausi karalienės Elžbietos II namai.
 
Anglijos karalienė su vyru princu Philipu į Škotiją įprastai vyksta kiekvieną liepą. Čia jie, pasislėpę nuo viešumos, atostogauja iki pat spalio mėnesio.
  

Žymos: Karališkoji šeima, Karalienė Elžbieta II, Meghan Markle, Anglijos karalienė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kas yra blogiau už dramblį porceliano parduotuvėje?
– Ežys prezervatyvų fabrike!