Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2018-12-24

Anglijos karalienės šventiniame sveikinime – užuominos į politikoje ir šeimoje vykstančius nesutarimus

  
Anglijos karalienės šventiniame sveikinime – užuominos į politikoje ir šeimoje vykstančius nesutarimus
© Flickr

Rytoj – Kalėdos. Didžiojoje Britanijoje ši šventė neįsivaizduojama be Anglijos karalienės Elžbietos II kalbos. Portalas Dailymail.co.uk paviešino, ką, kreipdamasi į tautą, per nacionalinę televiziją sakys monarchė.

„Manau, kad jo Žemei siunčiama taikos ir gerovės žinia niekada nepasens. Jos paisyti turėtų visi, dabar ji kaip niekada yra reikalinga“, – apie Jėzaus gimimą kalbės monarchė.
Ji taip pat užsimins ir apie tai, kaip svarbu yra būti draugiškiems ir supratingiems.
 
„Net būdami labai skirtingi, su kitais žmonėmis elgdamiesi pagarbiai žengsime didelį žingsnį geresnio jų supratimo link“, – sakys Anglijos karalienė.
 
Monarchė taip pat turėtų užsiminti apie dabartinius šalyje vykstančius politinius nesutrimus siekiant priimti geriausią „Brexit“ planą. Nors sveikinimas buvo nufilmuotas prieš porą savaičių, žinant tai, kad karalienė turi išlikti politiškai neutrali, ji užsiminė, kad „klausydamiesi kitų ir gerbdami tuos, kurie prieštarauja, atėjus nesutarimams geriau vienas kitą suprasime“. Manoma, kad šiuo linkėjimu ji skatina politikus būti draugiškesnius, nesisvaidyti įžeidimais.
 
Tiesa, galbūt tai yra užuomina į šiuo metu labai aptarinėjamus nesutarimus tarp karalienės Elžbietos anūkų žmonų Kate Middleton ir Meghan Markle. Tiesa, monarchė savo kalboje užsimins ir apie tai, jog būtent iš šeimos ir artimųjų ji semiasi ne tik stiprybės, bet ir drąsos.
 
„Per pastaruosius keletą metų įvyko daug pasikeitimų, tačiau šeima, draugai ir tikėjimas nepakito, o ir tapo asmeninės paguodos šaltiniu“, – sakys ji.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
  

Žymos: Elizabeth II, Karališkoji šeima, Anglijos karalienė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atvažiuoja klounas į degalinę ir sako:


– Įpilkit man 10 lašų benzino ir 3 lašus tepalo.


Degalinės darbuotojas:


– Tai jums gal dar ir į padangas pirstelėti?