Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-12

Ar M. Markle sugrįš į serialą „Kostiumuotieji“?

  
Ar M. Markle sugrįš į serialą „Kostiumuotieji“?
© Flickr.com

Seriale „Kostiumuotieji“ Meghan Markle buvo žinoma kaip itin išsilavinusi, atkakli ir užsispyrusi Reičel Zein. Šios veikėjos negali pamiršti ne tik gerbėjai, bet ir serialo kūrėjai. Kaip rašo Dailymail.co.uk, prodiuseriai nori, kad dabar karališkąjį Sasekso kunigaikštienės titulą turinti M. Markle bent trumpam sugrįžtų į žydruosius ekranus.

Serialą kurianti kompanija „NBC Universal“ atskleidė, kad jei tik M. Markle sutiks nusifilmuoti vienoje serijoje, jie paaukos įspūdingą kelių milijonų dolerių sumą jos pasirinktai labdaros organizacijai.
Kalbama, kad epizodas galėtų trukti vos 2 minutes, o jame pasirodytų besilaukianti Reičel Zein. Jei žinoma moteris nuspręstų sutikti su šiuo pasiūlymu, visa serialo kūrybinė komanda dėl šių poros minučių atvyktų į Jungtinę Karalystę, kur ir būtų nufilmuotas epizodas.
 
„Viską padarytume per pusdienį, o gal net ir greičiau“, – sakė kompanijos atstovai.
 
Kol kas neatskleidžiama, apie kokią sumą tiksliai kalbama, tačiau dėl jos būtų galima dėrėtis.
 
„Girdėjau, kad suma svyruoja nuo 2 iki 6 mln. dolerių. Jei pavyktų dėl to susitarti, tai būtų vienas didžiausių sandorių televizijos istorijoje“, – sakė vienas atstovas.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
 
  

Žymos: Serialas, Meghan Markle, Suits, aktorė,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį. „Su ja jūs iš karto atjaunėjote 20 metų“, – giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
– Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.