Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-09

Ar princas Charlesas ir Camilla ruošiasi skyryboms?

  
Ar princas Charlesas ir Camilla ruošiasi skyryboms?
© Flickr.com, Jet Mupas
Princas Charlesas ir Camilla
Kol visas pasaulis nagrinėjo kiekvieną Kate Middleton ir Meghan Markle nesutarimą, vis prastėjančius princų Williamo ir Harry santykius, kiek rimtesnės bėdos ištiko kitą rūmuose gyvenančią porą

Nepaisant to, kad per šventes karališkoji šeima vaizdavo esanti tvirta ir nesipykstanti, už uždarų durų, kur nepasiekia fotografų blykstės, vyko visai kitokie dalykai. Karališkai šeimai artimas šaltinis Australijoje itin populiariam žurnalui „New Idea“ atskleidė, kad princas Charlesas ir jo žmona, Kornvalio kunigaikštienė Camilla ruošiasi skyryboms.

Pranešimuose rašoma, kad princui trūko kantrybė ir jis šiuo metu konsultuojasi su savo skyrybų advokate Fiona Shackleton – ta pačia teisininke, kuri padėjo jam nutraukti santuoką su princese Diana.
„Kol visas pasaulis nagrinėjo kiekvieną Kate Middleton ir Meghan Markle nesutarimą, vis prastėjančius princų Williamo ir Harry santykius, kiek rimtesnės bėdos ištiko kitą rūmuose gyvenančią porą“, – sakė karališkosios šeimos šaltinis.
 
Jis pridūrė, kad princas Charlesas ir Camilla apie savo skyrybas viešai turėtų pranešti netrukus. Jie jau pasirašė dokumentus ir pastaruosius keletą mėnesių vienas kitą matė vos keletą kartų. Tiesa, Camilla dalyvavo princo Charleso 70-ojo gimtadienio šventėje. Į ją atvykti paliepė pati Anglijos karalienė, siekiant išvengti nereikalingų kalbų.
 
Nepaisant to, karališkoji šeima darė viską, kad sukurtų įvaizdį, jog šios poros santykiai yra tvirti ir nieks jiems negresia.
 
Karališkosios poros kalėdiniam atvirukui buvo panaudota nuotrauka, daryta prieš keletą mėnesių, kai Charlesas ir Camilla dar buvo kartu. Jie įamžinti Clarence rūmų sode, meiliai žiūrintys vienas kitam į akis.
 
Nors viešumoje juodu atrodė laimingi, apie tarp princo ir jo žmonos atsiradusią įtampą, nesutarimus karališkojoje šeimoje buvo žinoma jau kurį laiką. Camilla nedalyvavo ne tik daugelyje karališkųjų susitikimų, bet ir princesės Eugenie vestuvėse spalį. Tuo metu buvo teigiama, kad Camilla šventėje nebuvo dėl dienotvarkėje atsiradusių neatidėliotinų reikalų – ji lankė mokyklą Škotijoje. Dar buvo pasirodę pranešimai, kad Kornvalio kunigaikštienė susirgo.
 
„Rūmai pranešė, kad Camilla peršalo ir dėl to nebuvo sutinkama karalienės rengtoje šventėje, tačiau princas Charlesas visiems patyliukais pasakojo, kad ji su žmona jau kurį laiką kartu nebegyvena“, – pridūrė šaltinis.
Nepaisant Charleso atvirumo apie jo ir Camillos santykius, jo mama, Anglijos karalienė įsakė visiems karališkosios šeimos nariams ir jiems dirbantiems asmenims apie tai kol kas nieko nepasakoti.
 
„Gali būti, kad karalienė apie tai praneš tada, kai aprims nesutarimai tarp Meghan ir Kate bei Williamo. Šiuo metu jai ir taip pakanka skandalų“, – užbaigė šaltinis.
 
Karališkoji rezidencija šių gandų kol kas nepatvirtino.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
 
  

Žymos: princas Charlesas, karališkoji pora, Camilla, Kornvalio kunigaikščiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Užrašas ant stomatologo durų: „Nusišypsokite! Galbūt jūs tai darote paskutinį kartą!"