Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-06-20

Artėjančiose Meghan ir Harry sūnaus Archie krikštynose – daug jaunai šeimai svarbių simbolių

  
Artėjančiose Meghan ir Harry sūnaus Archie krikštynose – daug jaunai šeimai svarbių simbolių
© Instagram.com, SussexRoyal
Meghan Markle ir princas Harry visuomenei pristato sūnų Archie

Princo Harry ir Meghan Markle sūnaus laukia dar venas pasirodymas viešumoje. Pranešama, kad jau kitą mėnesį įvyks mažojo Archie Harrisono krikštynos.

Krikšto ceremonijai tėvai pasirinko jiems labai svarbią vietą – St. George koplyčią Vindzoro pilyje. Čia pernai įvyko Meghan ir Harry tuoktuvės, o 1984-aisiais toje pačioje koplyčioje pakrikštytas buvo ir princas Harry.
Gegužės 6 d. gimęs Archie krikšto dieną bus dviejų mėnesių amžiaus.
 
Manoma, kad šioje ypatingoje šventėje dalyvaus nemažai karališkosios šeimos narių. Princas Charlesas ir Kornvalio kunigaikštienė Camilla bei princas Williamas su žmona Kate taip pat bus tarp gausaus svečių būrio.
 
Tiesa, vienas itin svarbus asmuo mažojo Archie krikštynose nedalyvaus – Anglijos karalienė Elžbieta II. Jau anksčiau suplanuoti įsipareigojimai neleidžia monarchei dalyvauti proanūkio krikšto sakramento suteikimo šventėje.
 
Tai nebus pirmas kartas, kai karalienė nedalyvauja savo proanūkio krikštynose. Pernai jos nebuvo princo Louiso šventėje.
 
 
Laikantis karališkųjų tradicijų, mažasis Archie krikštynų metu vilkės tradicinio karališkosios šeimos krikšto drabužio kopiją. Originaliu nėriniais puoštu drabužiu karalienė Viktorija dar 1841-aisiais apvilko savo pirmagimę princesę Victorią.
Vilkėdami originalų apdarą buvo pakrikštyti net 62 karališkosios šeimos kūdikiai, tarp kurių ir princai Harry bei Williamas. Tiesa, laikas drabužiui pakenkė ir jis tapo per daug trapus, tad karalienė įsakė pasiūti tikslią jo kopiją, kuria per šventes galėtų puoštis ateinanti princų ir princesių karta.
 
Krikštynų ceremonijai, kaip teigiama Thesun.co.uk, vadovaus Vindzoro dekanas Davidas Conneris ir Kanterburio arkivyskupas Justinas Welby. Pastarasis Sasekso kunigaikščių šeimai taip pat labai svarbus, mat būtent jis, likus vos porai mėnesių iki Meghan ir Harry vestuvių, pakrikštijo tada dar būsimą nuotaką anglikone, o vėliau Dievo akivaizdoje sutuokė ją ir princą Harry.
 
Ne vienam kyla klausimas, o kas gi taps mažojo Archie krikštatėviais. Sklinda gandai, kad šias pareigas užimti Meghan su Harry gali paprašyti geriausios Meghan draugės Jessicos Mulroney, amerikietės dizainerės Mishos Nonoo, taip pat Harry mokyklos laikų draugų Alexanderio Gilkeso ir Jake’o Warreno.
 
 
 
  

Žymos: Princas Harry, krikštynos, Meghan Markle, karališkoji pora, Archie

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona rausiasi spintoje:
– Petrai! – šaukia ji vyrui, – prieš savaitę nusipirkau knygą apie ilgaamžiškumą, o dabar nesugebu rasti.
– Nesirūpink, – ramina vyras, – aš ją išmečiau. Labai jau tavo motina ja susidomėjo...