Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-10-04

Atskleista tikroji tiesa apie J. Bieberio vestuves

  
Atskleista tikroji tiesa apie J. Bieberio vestuves
© Instagram

Po ilgų spėlionių paaiškėjo, kad atlikėjas Justinas Bieberis ir jo mylimoji modelis Hailey Baldwin slapta susituokė. Kaip rašo portalas TMZ.com, pora tai padarė praeitą mėnesį Niujorke. Tą pačią dieną jaunavedžiai gavo ir santuoką liudijančius dokumentus.

Gandai apie jųdviejų santuoką pradėjo sklisti tada, kai pora buvo nufotografuota einanti į teismo rūmus. Ten juodu pasitiko kunigas Jeffrey Quinnas. Justino ir Hailey santuokos liudininku tapo artimas dainininko draugas Joshas Mehlas.
Taip pat pranešama, kad, kaip ir visos garsios poros, dainininkas ir modelis norėjo sudaryti ikivedybinę sutartį, tačiau tą pačią dieną susisiekus su asmeniniais advokatais paaiškėjo, kad per tokį trumpą laiką to padaryti neįmanoma.
 
Vienas J. Bieberiui artimas šaltinis pasakojo, kad 24-erių atlikėjas ir 21-erių modelis yra tokie įsimylėję ir taip pasitiki vienas kitu, kad povestuvinės sutarties pasirašyti neplanuoja.
 
Tačiau poros gerbėjai siūlo nepamesti galvos ir apie tai dar gerai pagalvoti, mat J. Bieberio turtas vertas daugiau nei 250 mln. dolerių, o jo žmonos H. Baldwin – tik 2 mln. dolerių.
 
Taip pat teigiama, kad pora planuoja surengti neoficialią vestuvių ceremoniją ir puotą, skirtą šeimai ir draugams.
 
Ant poros už slėptą tiesą labiausiai pyksta gerbėjai. Maždaug rugsėjo viduryje Hailey socialinio tinklo paskyroje pasidalijo žinute, kuria paneigė apie ją ir J. Bieberį sklandančius gandus: „Suprantu šias spekuliacijas, bet aš dar nesu ištekėjusi!“
 
Pora, rodos, neplanavo ilgai likti sužadėtiniais ir nusprendė kuo greičiau savo meilę sutvirtinti santuoka. Alfa.lt primena, kad informacija apie J. Bieberio ir H. Baldwin sužadėtuves pasirodė liepos pradžioje.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Vestuvės, Justin Bieber

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.