Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-10-08

Atskleisti kodiniai princo Harry ir Meghan Markle vardai

  
Atskleisti kodiniai princo Harry ir Meghan Markle vardai
© Wikimedia nuotr.
Pasirodo, rūmų darbuotojai jaunavedžių porai suteikė kitokius vardus.

Kaskart, kai princas Harry ir jo žmona Meghan Markle palieka Kensingtono rūmus, nuo jų akių nenuleidžia apsaugos darbuotojai. Kad šis darbas taptų lengvesnis ir vyktų sklandžiau, pastarieji sugalvojo slaptus kodinius Sasekso kunigaikščių vardus.

Pasak portalo Thesun.co.uk, 34-erių princo Harry ir 37-erių M. Markle kodinių vardų inicialai – DS. Tai – Sasekso kunigaikščių trumpinys (ang. Duke and Duchess of Sussex). O tam, kad dar labiau apsaugotų žmonių, kurių saugumu rūpinasi, tapatybes, apsaugos darbuotojai princą Harry vadina Davidu Stevensu, o jo mylimąją Meghan – Davina Scott.
Pasirodo, viešumoje princo Harry ir M. Markle vardais vadinti juos saugantys asmenys negali, kadangi tai per daug rizikinga.
 
„Jei kas nors rastų karališkajai šeimai dirbančio asmens mobilųjį telefoną, jame nerastų Harry ir Meghan vardų, tik kodinius pavadinimus“, – sakė karališkajai šeimai artimas šaltinis.
 
Slaptus vardus turi ir Kembridžo kunigaikščiai Kate Middleton ir princas Williamas. Tas pats šaltinis atskleidė, kad Williamas tarp apsaugos darbuotojų yra žinomas kaip Danny Collinsas, o Kate – kaip Daphne Clark.
 
Suprantama, kam reikalingi tokie iš pirmo žvilgsnio tik daugiau sumaišties apsaugos darbuotojams sukeliantys dalykai. Britų karališkoji šeima – įžymybės, kiekvieną jų žingsnį stebi milijonai žmonių.
 
Tarp mylinčių gerbėjų gali atsirasti ir blogo jiems linkinčių asmenų, pavyzdžiui, Husnainas Rashidas. Neseniai šis teroristinės grupuotės ISIS šalininkas prisipažino planavęs įvykdyti ataką mokykloje, kurią lanko K. Middleton ir princo Williamo sūnus George‘as. Nuo tos dienos Kembridžo kunigaikščių saugumu rūpinasi dvigubai daugiau apsaugos darbuotojų.
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
 
  

Žymos: Princas Harry, Meghan Markle, karališka šeima

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikeli ryte ir matai užrašą: „nuo rytojaus pradedu sportuoti“. Ir galvoji „kaip gerai, kad

rytoj, o ne šiandien“.