Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Delfi.lt   |   2019-06-10

Balkone išsirikiavusios karališkosios šeimos nuotraukos sukėlė klausimų bangą

  
Balkone išsirikiavusios karališkosios šeimos nuotraukos sukėlė klausimų bangą
© Twitter.com, The Royal Family

Susekso kunigaikščiai – princas Harry ir Meghan Markle – šeštadienį turėjo pirmąjį oficialų karališkąjį susitikimą su visuomene po to, kai pora susilaukė savo pirmagimio Archie. Tiesa, tradicinėje Vėliavos pagerbimo ceremonijoje (Trooping the Colour), skirtoje paminėti karalienės Elizabeth II gimtadienį, balkone princas su žmona stovėjo gerokai nuošaliau nuo kitų karališkosios šeimos narių.

Pamačius nuotraukas, daugeliui kilo klausimas, kodėl Harry su Meghan buvo "nugrūsti" į galą. Ar jie taip norėjo patys? O gal tai statuso klausimas? Galų gale, gal toks buvo karalienės noras parodant, jog laužyti tradicijas mėgstanti pora niekada nebus tokia svarbi kaip ta, kuri tradicijas puoselėja?
 
Praėjusiais metais šiose iškilmėse Susekso kunigaikščiai taip pat nebuvo tokie svarbūs balkone, kaip princas Williamas ir Kate. Tokias taisykles numato karališkasis protokolas ir noras, kad šioje šventėje didelis dėmesys būtų skirtas vaikams.
 
„Ji nebuvo tokia ryški, kaip galėjo tikėtis kai kurie žmonės, tokia yra įsakymo tvarka, – žurnalui „Majesty“ vadovaujantis redaktorius Joe Little anksčiau sakė „People“. – To net nebuvo numatyta, nes Williamas, būdamas vyresnis, vyresnysis brolis, su žmona turėjo išeiti į priekį.“
 
Praėjusiais metais karališkųjų rūmų šaltinis „People“ teigė: „Nėra taip, kad jai (Meghan) kažkas pasako kur stovėti. Ten buvo daug vaikų, kuriuos visi norėtų matyti priekyje.“
 
Metinėje šventėje, kuri pagerbia karalienės Elizabeth II gimtadienį, Meghan atvyko kartu su Harry. Karietoje savo draugija pora dalijosi su Kembridžo kunigaikštiene Kate ir Konrnvalio kunigaikštiene Camilla.
 
Princas Harry ir Meghan savo sūnaus Archie Harrisono susilaukė prieš beveik penkias savaites ir įsikūrė gyventi Vindzore.
 
Per karalienės gimtadienio iškilmes sutuoktiniai savo pirmagimį paliko prižiūrėti auklėms, nes jis dar labai mažas, o iškilmėse buvo nemažai triukšmo dėl skraidančių lėktuvų.
 
Tiesa, vos vienerių metukų princas Louisas ne tik dalyvavo šventėje, bet ir ja mėgavosi iš balkono, visai netoli karalienės. Jis buvo apsuptas savo sesers princesės Charlotte ir brolio princo George’o. Lėktuvų pasirodymą danguje stebėję mažyliai, kaip dažnai nutinka, atsidūrė dėmesio centre dėl savo nesuvaidintų, vaikiškų emocijų.
 
 
Pasižiūrėti įspūdingo reginio susirinko tūkstančiai žmonių, išsirikiavusių palei parado maršrutą ir šalimais esančiame Šv. Jokūbo parke.
 
Pagal karališkąją tradiciją, gyvuojančią 250 metų, karalienė švenčia du gimtadienius.
 
Tikrasis Elizabeth gimtadienis yra balandžio 21-oji, bet kurį nors birželio šeštadienį minimas ir jos oficialus gimtadienis, kai rengiamas karinis paradas. Šiemet jame dalyvauja Britų armijos karaliaus divizija – septyni pulkai, tradiciškai laikomi oficialiais monarcho sargybiniais.
 
Per karalienės gimtadienį kasmet rengiama Vėliavos pagerbimo ceremonija; ši tradicija yra likusi nuo laikų, kai ruošiantis mūšiui, pulkų vėliavos būdavo lėtai nešamos prieš rikiuotę, kad kariai galėtų jas atpažinti.
 
Šiemet buvo nešama Grenadierių gvardijos 1-ojo bataliono vėliava. Apie 1 400 karių, dėvinčių paradinius skaisčiai raudonus mundurus ir aukštas meškos kailio kepures, pražygiavo stebint 93 metų monarchei per ceremoniją Vestminsteryje.
 
ŠALTINIS:delfi.lt
  

Žymos: Princas Harry, Karališkoji šeima, Karalienė Elžbieta II, Meghan Markle, Anglijos karalienė, britų monarchai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
- Tu niekada nerastum antro tokio kaip aš!
Žmona nusišypso:
- O kas tau sakė, kad aš norėčiau tokio antro?