Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, toofab.com   |   2017-10-20

Baltuosiuose rūmuose skandalas, ar Melania Trump tikra ar tai jos antrininkė?

  
Baltuosiuose rūmuose skandalas, ar Melania Trump tikra ar tai jos antrininkė?
© Twitter
Ar tai gali būti tiesa, lieka paslaptimi.
Internautams iš karto kilo įtarimų, kad šalia prezidento stovi antrininkė, nes jos veidą dengė tamsinti akiniai, buvo akivaizdžiai pasikeitę veido bruožai.

Visas pasaulis ūžia ir aptarinėja pirmosios JAV ponios Melanios Trump nosį. Ir tai ne be reikalo, nes būtent ši moters kūno detalė galėjo išduoti kruopščiai ir ilgai slėptą paslaptį.

Ginčų banga kilo po spalio 13 d. aktorės Andreos Wagner Barton įrašo feisbuke. Ji paskelbė vaizdo įrašą, kuriame M. Trump užfiksuota stovinti šalia sutuoktinio Donaldo Trumpo jam duodant interviu žiniasklaidai.
Internautams iš karto kilo įtarimų, kad šalia prezidento stovi antrininkė, nes jos veidą dengė tamsinti akiniai, buvo akivaizdžiai pasikeitę veido bruožai, o nosis žymiai didesnė ir platesnė nei anksčiau buvo matę pas M. Trump.
 
Baltieji rūmai, kol kas jokio oficialaus atsakymo šia tema nedavė. Visgi plintantys komentarai internete sako, kad tai gali būti ne vienintelė prezidento apgaulė, kai kurie kuria šiurpias istorijas, kad moteriai nutiko kažkas blogo, arba galbūt jos išvis nebėra.
 
Panašu, kad ar tikroji Melania Trump egzistuoja, ar tiesiog pasikeitė jos nosis, parodys tik laikas.
  

Žymos: Baltieji rūmai, Melania Trump

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mikė Pūkuotukas visiškai nenorėjo vesti, bet mintis apie jo laukiantį medaus mėnesį tiesiog varė jį iš proto.