Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-04-16

Be stabdžių: didžiausia krūtinė ir skrudinama oda (nuotraukos)

  
Be stabdžių: didžiausia krūtinė ir skrudinama oda (nuotraukos)
© Facebook nuotr.
M. Big įsitikinusi, kad turi didžiausią krūtinę Europoje.
Jos krūtinės dydis šiuo metu yra 32S, o oda atrodo tarsi paskrudinta.

Pasauliui apie save praneša vis daugiau merginų, kurios negaili nei sveikatos, nei pinigų tam, kad primintų plastikinę lėlę Barbę.

Dar visai neseniai iš minios neišsiskiriančios vokietės Martinos Big šiuo metu tikrai neįmanoma nepastebėti – 28 metų moteris akį patraukia neįprastai didele krūtine ir įdegiu. Šios jos savybės – ne natūralios, dabartinė išvaizda yra plastinių operacijų rezultatas.
Tam ji nepagailėjo 50 tūkst. svarų sterlingų. Procedūrų prireikė ne tik krūtims didinti, bet ir specialioms tamsaus pigmento injekcijoms, po kurių M. Bigo oda įgavo rusvą atspalvį. Dėl to jos krūtinės dydis šiuo metu yra 32S, o oda atrodo tarsi paskrudinta.
 
Tačiau tai – dar ne riba. Vokietė žada ateityje dar labiau didinti krūtinę, o įdegį palaikyti padeda namuose esantis soliariumas.
 
Visa tai ji daro norėdama būti panaši į egzotišką Barbę.
  

Žymos: Plastinė chirurgija, Lėlė Barbie, martina big, krūtinė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.