Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   delfi   |   2017-07-14

Beyonce pasauliui parodė neseniai gimusius dvynius

  
Beyonce pasauliui parodė neseniai gimusius dvynius
© Instagram
Nuotrauką su jauniausiais savo vaikais Beyonce paskelbė socialiniame tinkle.
Prieš porą savaičių paaiškėjo, jog vyresnioji sesutė Blue Ivy nuo šiol šeimoje augs kartu su Rumi ir Siru.

Prieš mėnesį dvynukų susilaukusi Beyonce liko ištikima savo stiliui – pirmą kartą dvynukus parodė „Instagram“ tinkle paviešindama kerinčio grožio nuotrauką. Taip pat ji pranešė ir apie nėštumą – paviešindama gerokai suapvalėjusio pilvuko nuotrauką.

Nuotraukoje Beyonce pozuoja laikydama mažylius ant rankų, kūną pridengusi spalvinga skraiste. Atlikėjai už nugaros – milžiniška gėlių žiedų arka. Prieš porą savaičių paaiškėjo, jog vyresnioji sesutė Blue Ivy nuo šiol šeimoje augs kartu su Rumi ir Siru.
Berniukas Sir gavo patį neįprasčiausią vardą šeimoje. „Sir“ – taip skamba angliškas sero trumpinys. Jo sesutei suteiktas japonų kilmės vardas. Rumi buvo ir 13-ame amžiuje gyvenusio persų poeto Jelaluddino pavardė.
 
Beyonce bandė pastoti kelerius metus, tačiau nesėkmingai. Tad buvo daroma prielaida, jog jiems dvyniu susilaukti padėjo dirbtinio apvaisinimo specialistai.
 
Su vyru Jay-Z Beyonce augina dukrą, kurios susilaukė 2012-ųjų sausį. Tuomet moteris savo naujienos apie šeimos pagausėjimą taip pat už pinigus neatskleidė jokiam leidiniui. Tąkart suapvalėjusį pilvuką ji pademonstravo daugiatūkstantinei miniai koncerto metu. Šįkart naujieną pranešė socialiniame tinkle „Instagram“, pasidalydama suapvalėjusio pilvuko nuotrauka.
 
 
 
  

Žymos: Šeima, Vaikai, Beyonce

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Nesuprantu, kodėl visi rašikliai banko aptarnavimo skyriuje pritvirtinti prie stalviršio su virvute? Aš patikiu jiems savo pinigus, o jie negali man net tušinuko patikėti?