Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-05-16

Bradas Pittas atskleidė, ką planuoja daryti po skyrybų

  
Bradas Pittas atskleidė, ką planuoja daryti po skyrybų
© Wikipedia.com
B.Pittas teigia atsitiesęs po skyrybų su žmona ir išlipęs iš alkoholizmo liūno.
Netrukus po skyrybų, B.Pittas viešai prisipažino, kad vartojo pernelyg daug alkoholio ir neprisimena dienos, kuomet nebūtų paragavęs nors truputį svaigalų.

Bradas Pittas tvirtina, kad po išsiskyrimo su Angelina Jolie „nėra linkęs į savižudybę ar panašiai“.

Rugsėjo mėnesį aktorė A.Jolie padavė prašymą skirtis su 53-ejų B.Pittu ir nuo to laiko aktorius daugiausia vengė viešumos. Tačiau šį mėnesį „Netflix“ debiutuoja jo filmas „War Machine“ ir Bradas davė kelis interviu, kuriuose papasakojo, kaip tvarkosi po išsiskyrimo.
Pripažinęs, kad labai stengiasi „išlaikyti laivą ant vandens“, naujienų agentūrai AP jis sakė: „Nesu linkęs į savižudybę ar panašiai. Pasaulyje vis dar daug grožio ir daug meilės. Ir daug meilės, kurią reikia atiduoti. Viskas gerai. Toks gyvenimas.“
 
Bradas ir Angelina turi šešis vaikus: tris įvaikius ir tris biologinius vaikus. Aktoriaus atžvilgiu tyrimą vykdė vaikų teisių tarnybos, kilus įtarimams dėl jo elgesio su vienu iš vaikų, bet jis buvo išteisintas ir vėliau žurnalui „GQ Style“ sakė, kad metė gerti ir dabar gyvena blaiviai.
 
Netrukus po skyrybų, B.Pittas viešai prisipažino, kad vartojo pernelyg daug alkoholio ir neprisimena dienos, kuomet nebūtų paragavęs nors truputį svaigalų. Tačiau po skyrybų jis teigia susitvarkęs savo gyvenimą.
 
Kalbėdamas apie tai, kaip jis ir Angelina gyvendami atskirai rūpinasi vaikais, Bradas AP paaiškino, jog jie abu mano, kad vaikai yra pirmoje vietoje. „Vaikai yra viskas. Vaikai – tavo gyvenimas. Jie reikalauja viso dėmesio, kaip, bet kuriuo atveju, ir turėtų“, – sakė jis ir pridūrė, kad jiedu su Angelina „aiškinasi naują savo šeimos konfigūraciją“.
 
Jo sprendimas „GQ Style“ atvirai papasakoti apie buvusius įpročius ir psichoterapiją, buvo įvertintas nevienareikšmiškai. Tačiau Bradas tvirtina norėjęs atskleisti visas savo paslaptis, kad galėtų eiti į priekį „nieko neslėpdamas“. „Neturiu paslapčių. Neturiu, ko slėpti. Mes žmonės ir man žmogaus padėtis labai įdomi. Jei apie tai nekalbame, netampame geresni“. – paaiškino jis.
 
  

Žymos: Angelina Jolie, Bradas Pittas, Alkoholizmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi vyras traukinyje. Staiga įsiveržia plėšikas ir sako:
-Atiduok pinigus!
-Neturiu.
-Tai ko drebi?
-Galvojau, kad bilietų tikrinti atėjo.