Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-18

Bradas Pittas ir Jennifer Lawrence - pora?

  
Bradas Pittas ir Jennifer Lawrence - pora?
© Flickr nuotr.
Pasklido gandai, kad du žymūs aktoriai vienas kitam jaučia šiltus jausmus.

Pirmadienį, gruodžio 18 d. vienas iš talentingiausių ir patraukliausių pasaulio aktorių Bradas Pittas mini savo 54 gimtadienį. Kaip žinia, aktorius jį sutinka nebe šeimos apsuptyje, nes, nors ir buvo pasirodę gandų, kad Bradas Pittas ir Angelina Jolie susitaikė, pačios įžymybės šią informaciją paneigė.

Tačiau kalbos apie akorių, kad ir kaip jis stengiasi laikytis atokiau spaudos dėmesio, netyla. Remiantis naujausiais duomenimis, šiuo metu Bradas Pittas susitikinėja su kita įsimintina bei talentinga Holivudo aktore, kuri pati neseniai išgyveno skirybas, Jennifer Lawrence.
Skirtingų šaltinių teigimu, Bradas ir gerokai jaunesnė, 27-erių Jennifer Lawrence šiuo metu yra labai įsimylėję ir kartu praleidžia daug naktų. Tiesa, patys aktoriai šios informacijos kol kas nekomentavo.
 
Jennifer Lawrence po metų santykių neseniai išsiskyrė su 48-erių filmų režisieriumi Darren Aronofsky, su kuriuo susipažino vaidindama viename iš jo režisuotų filmų „Motina” (angl. Mother).
 
„Daily Mail” pasidalinus informacija, kad Bradas Pittas ir Jennifer Lawrence gali būti pora, pasirodė ne vienas pranešimas, kad gandas apie dviejų įžymybių santykius – visiška netiesa, tačiau kaip ten yra iš tiesų – parodys laikas.
 
 
  

Žymos: Bradas Pittas, Jennifer Lawrence

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar tau kas nors sakė, kad tu labai vyriškas?

– Tu būsi pirma.

– Ne, nebūsiu.