Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC.com   |   2018-04-16

Britų žvaigždės teismas nepasigailėjo

  
Britų žvaigždės teismas nepasigailėjo
© Twitter/Ant McPartlin nuotr.
Garsenybė kaltę pripažino, dėl to nuoširdžiai gailėjosi.
Gerai žinomam ir 130 tūkst. svarų sterlingų per savaitę uždirbančiam vyrui geriausia bausmė bus smūgis per kišenę

Pirmadienį teismas už vairavimą išgėrus bei avarijos sukėlimą itin griežtai nubaudė žinomą britų televizijos laidų vedėją Anthon’į McPartlin’ą.

Talentų šou „Britain got Talent“, realybės šou „I'm A Celebrity“ ir kituose TV projektuose išgarsėjęs 42 metų vyras kovo 18-ąją Richmond’e sukėlė avariją, kurios metu nukentėjo vaikas, apgadinti 3 automobiliai.
Jo vairuojamas „Mini Cooper“ išvažiavo į priešingo eismo juostą.
 
Įvykio metu A. McPartlin’as buvo neblaivus – jo organizme aptikta dvigubai didesnė alkoholio koncentacija nei vairuotojams leidžia Anglijos įstatymai.
 
Garsenybė kaltę pripažino, dėl to nuoširdžiai gailėjosi.
 
Nepaisant šių lengvinančių aplinkybių bylą nagrinėjusi Wimbledon’o teismo teisėja Barbara Barnes buvo labai griežta A. McPartlin’ atžvilgiu – jos manymu, gerai žinomam ir 130 tūkst. svarų sterlingų per savaitę uždirbančiam vyrui geriausia bausmė bus smūgis per kišenę.
 
Remiantis tokia logika A. McPartlin’ui skirta net 86 tūkst. £ bauda ir 15 mėnesių atimta teisė vairuoti.
 
Jis bausmės nekomentavo. Vyro advokatas paskelbus sprendimą žurnalistams sakė, jog A. McPartlin’as pažadėjo, kad tokie įvykiai daugiau „niekada nepasikartos“.
A. McPartlin’as pastaraisiais metais turėjo nemažai problemų dėl kvaišalų ir alkoholio, dėl to jis gydėsi reabilitacijos centre, iširo jo šeima.
 
 
 
  

Žymos: neblaivūs vairuotojai, bauda , anthony mcpartlin

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“