Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-10-28

Buvusi J. Carrey mergina nusižudė aktoriaus vaistų pagalba

  
Buvusi J. Carrey mergina nusižudė aktoriaus vaistų pagalba Iš gyvųjų tarpo C.White pasitraukė išgėrusi per didelę aktoriui išrašytų vaistų dozę.

Aktorius Jimas Carrey’is gali patekti į teisėsaugos nemalonę, mat atliekant tyrimą dėl vyro buvusios merginos savižudybės paaiškėjo, kad iš gyvųjų tarpo ši pasitraukė išgėrusi per didelę aktoriui išrašytų vaistų dozę.

Nors pasirodė pranešimų, kad J. Carrey’is gali būti kaltas dėl merginos mirties, spėjama, kad iš tiesų iš Airijos kilusi Cathriona White vaistus iš aktoriaus slapčia pavogė pati.
Kaip pranešė portalas dailymail.co.uk, šalia 28-erių merginos lovos buvo rasti trys vaistų buteliukai: nuskausminamųjų, migdomųjų ir reguliuojančių kraujospūdį. Teigiama, kad visi medikamentai buvo išrašyti J.Carrey’io vardu.
 
Mirtiną vaistų kokteilį C.White išgėrė praėjus vos keturioms dienoms po skyrybų su J.Carrey’iu.
 
„Dėl mielosios Cathrionos mirties esu šokiruotas ir nepaprastai nuliūdęs. Ji buvo tarsi trapi airiška gėlė, pernelyg jautri šiai žemei. Mylėti ir būti mylimai jai buvo svarbiausia“, – sakė Holivudo aktorius, sužinojęs, kad netrukus po skyrybų buvusi draugė pasitraukė iš gyvenimo.
 
  

Žymos: Jim Carrey

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skamba telefonas:
- Alio.
- Čia bazė?
- Ne, jūs ne ten pataikėte, čia raketinė bazė!
- Čia jūs ne ten pataikėte! Kas užmokės už mano sandėliuką?