Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-07-06

C. Dion nebeįmanoma atpažinti

  
C. Dion nebeįmanoma atpažinti
© Dana flickr.
Žinoma moteris pasikeitė radikaliai.

Kai mažiausiai to iš jų yra tikimasi, pramogų pasaulio atstovai, atlikėjai ir kino aktoriai mėgsta pakeisti savo įvaizdį. Neseniai tam ryžosi ir visame pasaulyje gerai žinoma dainininkė Celine Dion (50). Hito „My Heart Will Go On“ atlikėja ilgą laiką nekeitė plaukų stiliaus ir jų spalvos, tad, visiems pristačiusi naują šukuoseną ir trumpus kirpčius, ji sulaukė įvairių reakcijų.

Kovo mėnesio pabaigoje 50-metį atšventusi C. Dion ruošėsi Tokijuje planuojamam koncertui. Prieš jį ji socialiniame tinkle pasidalijo naujo įvaizdžio nuotrauka, tačiau apie jį prieraše nė neužsiminė.
„Šiąnakt ta naktis. Tokijau, ar esi pasiruošęs?“ – gerbėjus koncertui ruoštis skatino dainininkė.
 
Nors nemaža dalis jų gyrė moterį už pakeistą įvaizdį, buvo ir tokių, kurie nuotraukoje pamatytu rezultatu nesidžiaugė.
 
„Ši spalva ją labai sendina ir jai netinka. Natūrali plaukų spalva jai tiko labiau. Tada Celine atrodė labai gražiai“, – rašė vienas.
 
Tačiau moteriai nerūpėjo į dvi stovyklas pasiskirstę jos gerbėjai. Nekreipdama dėmesio į neigiamai nusiteikusius komentatorius, ji apsilankė „Cirque Du Soleil“ pasirodyme Japonijoje ir instagrame paviešino nuotrauką su cirko artistais.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
  

Žymos: Muzika, Pokyčiai, Celine Dion

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ji:-Ar tu mylėsi mane,kai mano plaukai taps žili?
Jis:
-Žinoma!O kodėl gi turėčiau nemylėti? Aš juk mylėjau tave,kai tavo plaukai buvo raudonos, geltonos, oranžinės, sidabrinės, mėlynos ir net žalios spalvos!