Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-03

Catherine Middleton sveikata blogėja

  
Catherine Middleton sveikata blogėja
© Catherine Middleton - Mother & Duchess of Cambridge Facebook
Karališkoji šeima sunerimusi.
Šeima žinojo, kad trečiasis nėštumas bus itin rizikingas, kadangi jau antrasis nėštumas kėlė didelių problemų.

Praėjusį mėnesį karališkoji pora paskelbė, kad laukiasi trečiosios atžalos, tačiau po šių žinių kunigaikštienės viešumoje niekas nebeišvydo dėl kasdien prastėjančios sveikatos būklės.

Šeima žinojo, kad trečiasis nėštumas bus itin rizikingas, kadangi jau antrasis nėštumas kėlė didelių problemų. Catherine Middleton kankina liga vadinama hiperemeze, tai yra stiprus pykinimas galintis sukelti vėmimą ir iki 50 kartų per dieną. Šie simptomai pasireiškia vienai moteriai iš 100.
Kunigaikštienės organizmą veikia įvairiausi dirgikliai, kurie ją sekina ir kenkia vaisiui, tad iki šiol ji yra atidžiai stebima medikų. Prieš kelias dienas princas Williamas lankėsi našlaičių labdaros ir paramos fondo priėmime, kur fondo steigėjui prasitarė, jog žmonos sveikata negerėja, nors jau išbandyti visi įmanomi gydymo būdai.
 
Visgi, kad ir kokia sveikata bebūtų, karališkosios pareigos laukti nebegali, tad planuojama, kad kunigaikštienė turėtų dalyvauti psichikos sveikatos dienos renginyje spalio 10 dieną.
 
 
  

Žymos: Sveikata, Liga, Karališkoji šeima, Nėštumas, Catherine Middleton

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas akušeris priiminėja gimdymą. Jam pasibaigus, klausia profesoriaus:
– Sakykite, ar aš viską teisingai padariau?
– Taip, kaip pirmą kartą, tai tiesiog puikiai! Tik kitą kartą atminkite: per užpakaliuką reikia plekšnoti kūdikį, o ne jo motiną!