Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Dailymail.co.uk   |   2019-05-24

Dainininkei R. Orai skirtus 4 mln. dolerių vertės papuošalus gabenusi kurjerė juos paliko lėktuve

  
Dainininkei R. Orai skirtus 4 mln. dolerių vertės papuošalus gabenusi kurjerė juos paliko lėktuve
© Instagram.com, Rita Ora

Ne paslaptis, kad pasirodydamos ant didžiausių renginių raudonųjų kilimų užsienio pramogų pasaulio žvaigždės savo išvaizdai skiria itin didelį dėmesį. Garsių dizainerių suknelės ir kostiumai, ne ką mažiau įspūdingi bateliai ir papuošalai – kai kurie žymūs asmenys būriui fotografų pozuoja pasidabinusios milijonų dolerių vertės brangakmeniais. Ne išimtis ir dainininkė Rita Ora. Kanų kino festivalyje žinoma atlikėja turėjo pasirodyti pasipuošusi prabangiais papuošalais, tačiau pastarųjų moteris neturėjo progos net pačiupinėti, mat jie buvo palikti lėktuve.

Kurjerė, kuriai buvo patikėta R. Orai pristatyti daugiau nei 4 mln. dolerių vertės papuošalus, juos paliko lėktuve. Iš Londono į Nicą su prabangiu kroviniu skridusi moteris papuošalus prisiminė tik jau išlipusi iš lėktuvo ir pastarajam pakilus į orą.
Pasak „Daily Telegraph“, 4 mln. dolerių vertės papuošalus moteris laikė rankiniame bagaže, tačiau prieš išlipdama iš lėktuvo ji jį ir savo paltą paliko orlaivyje.
 
Apie įvykį pasiteiravus Prancūzijos policijos, jos atstovai tepasakė: „Padebesiais skraidęs asmuo vos nepametė kelių milijonų.“
 
Kol kas nėra aišku, ar papuošalai buvo grąžinti kurjerei, kuri juos vėliau perdavė Ritai, nes ant Kanų kino festivalio raudonojo kilimo pasirodžiusios dainininkės kaklo spindėjo prabangus deimantų vėrinys.
 
View this post on Instagram

Thank you team ORA. See you tonight 🥳

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

  

Žymos: Dainininkė, Kanų kino festivalis, Rita Ora, Deimantai, papuošalai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

− Ar tu esi kada nors žmonai pareiškęs savo nuomonę?

− Žinoma. Parodyti randą?