Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-10-11

Dakota Johnson laukiasi?

  
Dakota Johnson laukiasi?
© Jim pop flickr.

Užsienio spaudoje pasirodė straipsnių, kad Chrisas Martinas ir Dakota Johnson laukia netrukus pasirodysiančių gandrų. Pora jau atšventė vakarėlį, skirtą atskleisti būsimo vaikelio lytį, praneša TMZ. Tačiau People.com rašo, jog „50 pilkų atspalvių“ aktorės atstovas neigia tokią informaciją.

Pirmadienį pasirodė informacija neva filmo „50 pilkų atspalvių“ žvaigždė laukiasi sūnaus. Būsimo vaikelio tėtis – jos dabartinis mylimasis, roko grupės „Coldplay“ lyderis.
Chrisas ir Dakota šiltus jausmus vienas kitam puoselėja apie vienerius metus. Kūdikiui skirtas vakarėlis buvo atšvęstas sekmadienį.
 
Šeimos šventėje dalyvavo ir kiti Holivude žinomi žmonės, tarp kurių – Melanie Griffith, Donas Johnsonas, Seanas Pennas ir Julia Roberts.
 
Įdomus sutapimas – buvusi Chriso mylimoji, aktorė Gwyneth Paltrow lygiai prieš savaitę pranešė apie savo vestuves su nauja meile Bradu Falchuku. „Coldplay“ lyderis jų jungtuvėse nedalyvavo.
 
Tačiau iškart po naujienos apie nėštumą, portalui People.com D. Johnson atstovas paneigė pasirodžiusią informaciją ir teigė, kad prie Ch. Martino namo pastebėti rožiniai ir žydri balionai buvo skirti D. Johnson pasveikinti, mat vyko jos gimtadienio vakarėlis (aktorė gimusi spalio 4 dieną). Negana to, pora turėjo dar vieną progą švęsti - jiedu minėjo savo draugystės metines.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
 
 
  

Žymos: Nėštumas, 50 pilkų atspalvių, Dakota Johnson

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pareina Petriukas iš mokyklos ir sako mamai:
– Aš tau suskaičiuosiu iki dešimt, gerai?
– Na, skaičiuok...
– 1 3 4 5 6 7 8 9 10.
– O kur dvejetas? – klausia mama.
– Pažymių knygutėje...