Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt, Tiesa.com   |   2019-03-13

Dėl vešlių antakių išgarsėjęs modelis sulaukia grasinimų mirtimi

  
Dėl vešlių antakių išgarsėjęs modelis sulaukia grasinimų mirtimi
© facebook nuotrauka

Modelis Sophia Hadjipanteli išgarsėjo dėl savo neįprastos išvaizdos, kurią suteikia vešlūs ir į vieną suaugę antakiai. Nors modelio karjera sėkminga, 22-ejų mergina atskleidė, kad būtent dėl ją išgarsinusio veido bruožo ji sulaukia grasinimų mirtimi.

Iš Graikijos į Londoną, o po to į JAV emigravusi mergina atskleidė kasdien sulaukianti gąsdinančių žinučių, negatyvių jos išvaizdą kritikuojančių komentarų, turinčių neigiamos įtakos jos savijautai.
Jauna mergina, socialiniame tinkle turinti beveik 300 tūkst. sekėjų, pasirodė Didžiojoje Britanijoje populiarioje ryto laidoje „Good Morning Britain“. Laidos vedėjams Sophios antakiai pasirodė gražūs ir išskirtiniai. „Mano nuomone, tu esi labai daili, ir aš nesuprantu, kodėl kai kuriems gali užkliūti natūraliai atrodantys antakiai, niekam nedarantys jokios žalos“, – teiravosi Piersas Morganas.
 
 
„Tai – pirmenybės dalykas. Jei kam nors kas nors nepatinka, tai nereiškia, kad ir aš taip turiu galvoti, – sakė anksčiau antakius pešiojusi, tačiau vėliau juos auginti nusprendusi mergina. – Sulaukiu labai daug grasinimų mirtimi, kad man jau darosi nebejuokinga.
 
Nesėdėsiu ir nesakysiu, kad dauguma komentarų yra teigiami ir malonūs, nes tai netiesa.“ Vienoje naujausių nuotraukų, kuria Sophia pasidalijo instagrame, ji įamžinta vilkinti raudonos spalvos „Prados“ švarkelį, tokia pat spalva padažytos ir jos lūpos.
 
Nemažai sekėjų gyrė jos grožį, tačiau didžiąją dalį komentarų paliko negatyviai nusiteikę asmenys, liepiantys susitvarkyti antakius, juos nusidepiliuoti vašku. „Su normaliais antakiais atrodytum daug geriau“, – rašė vienas. „Labai labai negražu. Atrodo, kad tau ant kaktos – ūsai“, – teigė kitas.
 
Nors būna daug kritikos, S. Hadjipanteli sulaukė žymių pasaulio dizainerių dėmesio. Mergina pozavo itališkajam „Vogue“ ir pristatė atlikėjos Rihannos kurtą kolekciją „SAVAGE X FENTY“, o visai neseniai pasirašė sutartį su žinoma britų modelių agentūra. Modelis stengiasi neskaityti visų tų nemalonių komentarų, tačiau visiškai ignoruoti jų nepavyksta.
„Nepasižymiu tokia kantrybe, kad galėčiau perskaityti kiekvieną komentarą. Gaila, kad visus malonius komentarus užgožia kupini neapykantos“, – laidoje sakė mergina. Didžiausias Sophios gerbėjas – jos mylimasis Zacas Apostolou. Londone gyvenantis fotografas P. Morganui atskleidė, kad jo merginos antakiai jam labai patinka.
 
„Kai buvo mažesnis, jo antakiai taip pat buvo suaugę, – sakė Sophia. – Aš savuosius dar paryškinu, nors natūraliai jie yra ganėtinai tamsūs.“
 
Laidos vedėjas P. Morganas pridūrė, kad Sophios situacija atspindi visuomenėje vis dar galiojančius dvigubus standartus, kai vyrams „leidžiama“ turėti vešlius antakius ir visi juos giria, o tokią išvaizdą puoselėjančios moterys vadinamos bjauriomis.
 
Sophia viliasi, kad jos žinutės ir suaugę antakiai įkvėps kitus pakeisti požiūrį į žmonių išvaizdą.
  

Žymos: Mada, Grožis, Antakiai, žvaigždė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Statybos ir urbanistikos ministerijoje užpatentuotas naujas tiltų patikrinimo būdas:
1) Ant naujai pastatyto tilto suvaromos visos miesto uošvės. Tiltas atlaiko. Išvada: tiltas geras.
2) Ant naujai pastatyto tilto suvaromos visos miesto uošvės. Tiltas sugriūva. Išvada: tiltas puikus.