Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   dailymail.com   |   2016-10-05

Didelės, storos čigoniškos vestuvės

  
Didelės, storos čigoniškos vestuvės
© youtube.com stopkadras
Tradicinėje šventėje stalai lūžo nuo valgio ir gėrimų.
Vestuvių puota tęsėsi keturias dienas.

Devyniolikametė nuotaka iš Slovakijos dėvėjo 175 tūkst. svarų kainuojančią auksu papuoštą suknelę, ir ant jos buvo metami pinigai.

 
Evkos ir Luko vestuvių įrašas greitai išplito socialiniuose tinkluose. Vaizdo įraše matyti, kaip auksiniais ornamentais dekoruota pūsta suknia pasipuošusi nuotaka ir tokiais pat ornamentais dekoruotu kostiumu pasipuošęs jaunikis švenčia tradicines vestuves.
Jų metu nuo vaišių ir gėrimų lūžo stalai, šokio metu ant jaunosios buvo metami suplėšyti banknotai. Nuotakai nusivilkus prabangią vestuvinę suknelę, ant jos buvo klijuojami pinigai. Pinigai vestuvių vaizdo įrašę buvo parodyti itin dažnai. Kas keletą minučių visi susidomėję gali pamatyti, kaip grynųjų pinigų kupiūromis buvo apdovanojami muzikantai.
 
Pasak vieno iš svečių, vestuvių ceremonija tęsėsi keturias dienas ir kainavo tik 350 tūkts. Pagal Slovakijos 2011 metų duomenis, šalyje gyvena 105 tūkst. Romų tautybės žmonių ir jie sudaro antrą didžiausią tautinę mažumą šalyje.
 
 
/div>
  

Žymos: Pinigai, Vestuvės, Pasaulio žvaigždės, nuotaka

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Londone atlikta apklausa, kaip sostinės gyventojai norėtų būti vadinami: britais ar anglais. Rezultatai nustebino: 43 proc. respondentų atsakė, kad norėtų būti vadinami lenkais.
*****