Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2019-10-26

E. Johnas sukritikavo Beyonce parašytą dainą: didelis nusivylimas

  
E. Johnas sukritikavo Beyonce parašytą dainą: didelis nusivylimas
© Instagram

1994-siais animaciniam filmui „Liūtas karalius“ garso takelį sukūręs Eltonas Johnas neslepia apmaudo. Šiemet pasirodžiusį kino klasika tapusio kūrinio perdirbinį atlikėjas įvardijo kaip „didelį nusivylimą“.

Tiesa, kaip vėliau paaiškėjo, kritiką filmui žarstęs dainininkas iš tiesų piktinosi dėl atlikėjos Beyonce sukurtos dainos „Spirit“, skambėjusios filme „Liūtas karalius“.
„Naujoji filmo versija man yra didelis nusivylimas. Mano nuomone, kūrėjai sugadino muziką, atmosferą. Dingo magija ir džiaugsmas“, – aiškino E. Johnas.
 
Tokia atlikėjo kritika daugelį nustebino – teigiama, kad pats E. Johnas padėjo Beyonce sukurti garso takelį. Visgi Eltonas neslepia, jog norėjo šiame kūrime turėti didesnį vaidmenį. Dainininkas įsitikinęs, kad jo idėjos būtų padėjusios pasiekti didesnę sėkmę.
 
„Garso takelis topuose neturėjo tokio paties efekto, kaip prieš 25 metus, kai tapo perkamiausiu metų albumu“, – sakė jis.
 
Iš tiesų, daina „Can you feel the love tonight“ prieš ketvirtį amžiaus sulaukė didžiulės sėkmės – laimėjo tris „Grammy“, du „Auksinius gaublius“ ir du „Oskarus“.
Beyoncé daina „Spirit“, skirta „Liūtui karaliui“, JAV pasiekė tik 98 vietą, Vokietijoje nepateko į TOP 100, o Anglijoje atsidūrė tik 59 vietoje.
 
Naujasis „Liūtas Karalius“, kuris debiutavo praėjusią vasarą, uždirbo virš 1,6 mlrd. JAV dolerių ir tapo kino hitu. Visgi, filmų kritikai taip pat nėra sužavėti kino juosta.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš supermamų forumo: „Visą naktį verkiau. Patarkite – kodėl?“