Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-05-14

Europai parodė nuogą užpakalį

  
Europai parodė nuogą užpakalį
© youtube.com kadras.
Išsišokėlis ant scenos įsiveržė per Jamalos pasirodymą.
Tuo metu prie televizijos ekranų sėdėjo apytikriai 200 mln. žmonių

Šeštadienį vakare tiesioginės „Eurovizijos“ transliacijos metu gausi žiūrovų auditorija susidūrė su netikėtu akibrokštu – ant scenos įsiveržęs vyras nusimovė kelnes.

Australijos vėliava apsigaubęs vyras ant scenos užlipo tuo metu, kai visi konkurso dalyviai jau buvo atlikę savo pasirodymus, vyko balsavimas, o auditorijai dainavo praėjusių metų nugalėtoja ukrainietė Jamala.
Išsišokėlis apibėgo ratu aplink ją ir, nusimovęs kelnes, parodė užpakalį. Tuo metu prie televizijos ekranų sėdėjo apytikriai 200 mln. žmonių.
 
Jamala tuo metu sugebėjo nesureaguoti ir elgėsi lyg nieko nebūtų įvykę.
 
Jau pasibaigus konkursui vykstančoje spaudos konferencijoje žurnalistas iš Australijos suskubo savo šalies vardu atsiprašyti Ukrainos už tokią nemalonią staigmeną, o užpakalį parodžiusį vyrą pavadino idiotu.
 
Tačiau sekmadienį paaiškėjo, kad australai be reikalo raudo iš gėdos, mat nevykusį pokštą iškrėtė ukrainietis Vitalijus Sediukas, garsėjantis savo išpuoliais pramogų pasaulyje. Už savo išsišokimus pokštininkas yra gavęs antausį nuo Hollywoodo žvaigždės aktoriaus Will’o Smith’o, susistumdė su Brad’u Pitt’u, kartą viešoje vietoje mėgino pabučiuoti į užpakalį Kim Kardashian.
 
Šis išsišokimas tik parodė, kad vyrui nėra neįveikiamos apsaugos, o ja „Eurovizijos“ organizatoriai rūpinosi itin kruopščiai.
  

Žymos: Eurovizija, vitalijus sediukas, užpakalis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...