Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2019-11-03

G. Thunberg susitiko su L. Dicaprio: aptarė klimato kaitos klausimus

  
G. Thunberg susitiko su L. Dicaprio: aptarė klimato kaitos klausimus
© Instagram

Švedijos klimato aktyvistei Gretai Thunberg pavydėtų daugelis – 16-metė turėjo galimybę susitikti su Holivudo žvaigžde Leonardu Dicaprio. Panašu, kad du užkietėję klimato aktyvistai tikrai turėjo apie ką pasikalbėti, praneša CNN.

Žinia apie susitikimą L. Dicaprio pasidalijo socialiniuose tinkluose, paviešinęs nuotrauką su žymiausia klimato aktyviste.
Aktorius džiaugėsi, kad Gretos veikla paskatino visuomenę atsižvelgti į klimato kaitos klausimus.
 
„Žmonijos istorijoje nedaug atvejų, kai paprasti žmonės sugeba pakeisti padėtį. Greta tapo mūsų laikų lydere. Įsitvirtinsime istorijoje už tai, ką mes darome šiandien, kad užtikrintume šviesų rytojų ateities kartoms ir suteiktume galimybę džiaugtis tokia pačia žaliuojančia planeta, kokia yra šiandien. Tokia, kokią mes šiandien laikome savaime suprantamu dalyku.
 
Tikiuosi, kad Gretos veikla pažadins pasaulio lyderius ir jie pradės veikti. Dėl Gretos ir kitų jaunų aktyvistų optimistiškai žvelgiu į ateitį.
 
Man buvo garbė praleisti laiką su Greta. Mes vienas kitam pažadėjome remti vienas kitą, bandydami pasirūpinti puikia mūsų planetos ateitimi“, – rašė kino žvaigždė.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.