Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-10-03

Gordonui Ramsay uždrausta lankytis dukros mokykloje

  
Gordonui Ramsay uždrausta lankytis dukros mokykloje G. Ramsay buvo paprašytas nesilankyti dukters Tilly mokykloje.

Britų televizijos šefui bei restoranų tinklo savininkui Gordonui Ramsay uždrausta lankytis jauniausios duktos Tilly mokyklos tėvų susirinkimuose.

Kaip aiškino pats G. Ramsay, susirinkimuose jam uždrausta lankytis po to, kai šis paprašė nusifotografuoti asmenukę su mokyklos vadovu. Šiam tai pasirodė nepriimtina.
„Praleidau kelis tėvų susitikimus dukros mokykloje, o tada, kai nuėjau į paskutinįjį, mokyklos vadovo paprašiau nusifotografuoti asmenukėje. Visisškai susimoviau. Manęs paprašė išeiti, o kitą dieną gavau laišką, prašantį nebesilankyti tėvų susirinkimuose”, - Standard.co.uk pasakojo šefas.
 
Pastaruosius kelis metus britų šefas kartu su žmona bei keturiais vaikais gyvena Los Andžele. Pora augina 17-metę Megan, 16 –čius Jacką ir Holly bei 14-metę Tilly.
 
Prieš kelis mėnesius G. Ramsey oficialiai pranešė, kad jie kartu su žmona Tana laukėsi penktosios atžalos, tačiau moteris patyrė persileidimą penktame nėštumo mėnesyje.
 
 
  

Žymos: Mokykla, Gordon Ramsey, tėvas ir dukra

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naktį žmogelio mašinoje suveikia signalizacija. Išlekia jis tik su šlepetėmis ir chalatu į kiemą, o ten prie jo automobilio stovi trys žaliūkai su treningais. Vienas sako:

– Šaunuolis, greitai raktelius atnešei.