Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Eonline.com   |   2019-06-06

Išangės vėžio diagnozę išgirdusi serialo aktorė M. Cross: to gėdytis tikrai nereikėtų

  
Išangės vėžio diagnozę išgirdusi serialo aktorė M. Cross: to gėdytis tikrai nereikėtų
© Instagram.com, Marcia Cross

Aktorei Marciai Cross reguliarus apsilankymas pas ginekologę prieš maždaug pusantrų metų atskleidė daugiau, nei ji tada tikėjosi. Pokalbių laidoje „This Morning“ serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė atvirai papasakojo apie išangės vėžio diagnozę. Laimei, ji ir jos vyras Tomas Mahoney, kuriam 2009-aisiais buvo diagnozuotas gerklės vėžys, šiuo metu laikosi puikiai.

„Negalvojau, kad yra taip blogai, nes nepatyriau jokių simptomų, – apie apsilankymą pas ginekologę pasakojo 57-erių aktorė. – Man buvo atliktas įprastas tyrimas, o sužinojusi jo rezultatus, gydytoja pasakė, kad tai, ką aš turiu, yra pagydoma.“
Tą akimirką, kaip sakė pati M.Cross, jos galvoje užvirė begalė minčių, moteris sutriko ir tik pasiteiravo, apie ką gydytoja kalba. Viską papasakojus, situacija tapo aiškesnė.
 
 
Tačiau Marcia nežinojo, kad jos ir jos vyro vėžiai tikriausiai yra susiję. Lytiškai plintantis žmogaus papilomos virusas galėjo tapti viena iš priežasčių, kodėl žinoma aktorė ir jos vyras iš gydytojų lūpų išgirdo daugelį gąsdinančias diagnozes. Tiesa, dabar yra siūlomi skiepai, kurie gali padėti išvengti su šiuo virusu siejamo vėžio. Serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė tikina ja paskiepyti savo vaikus.
 
„Mano mergaitės to dar nežino, bet mokslo metų pabaigoje jas užregistravau skiepams. Joms 12 metų“, – pokalbių laidoje užsiminė Marcia.
 
Įvairiais apdovanojimais įvertinta aktorė apie išangės vėžį kalba garsiai, nes nori sugriauti visas jį supančias stigmas. „Žinau, kad yra to besigėdijančių žmonių. Sergate vėžiu, tačiau ar turite gėdytis to, kad jis „aspigyveno“ jūsų išangėje? Nagi, ir taip jau daug turite iškęsti“, – tęsė M. Cross.
 
Ištvėrusi chemoterapiją ir gydymą radiacija, aktorė džiaugiasi, kad po truputį „vėl jaučiasi esanti savimi“.
Marcia ir Tomas augina dvi dukras – Savannah Mahoney ir Eden Mahoney.
 
  

Žymos: Holivudas, Vėžys, Sveikata,, Nusivylusios namų šeimininkės, Marcia Cross, Desperate Housewives, išangės vėžys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi du bičiuliai:
– Ką darytum, jei dykumoje sutiktum nuodingą gyvatę?
– Aš ją nušaučiau.
– O jei neturėtum šautuvo?
– Aš ją nudurčiau.
– O jei neturėtum peilio?
– Klausyk, kieno tu pusėje: mano ar gyvatės?